Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Płytka do wytłaczania GoPress and Foil - Classic Rose

51,90 zł
sprawdź dostępność
w naszych salonach

Metalowa płytka do wytłaczania Go press to zupełna nowość na naszym rynku. Płytka przypomina wykrojnik do maszyn tnąco-wycinających, jednak nie służy do wyciniania, lecz do wytłaczania folii na gorąco w różnych materiałach jak papier, tkanina, filc, karton, tekturka, a nawet chipboard! Do pracy z płytką Go press niezbędna jest przede wszystkim platforma Go press and foil machine oraz maszyna tnąco-wycinająca typu Big Shot.

Wystarczy podgrzać płytkę wytłaczającą z folią i wybranym materiałem (papier, tkanina etc.) na platformie Go press and foil machine, a następnie przekręcić "kanapkę" przez maszynę do wycinania i wytłaczania i gotowe! 

Płytka do wytłaczania może być też stosowana do samego embossingu z wykorzystaniem tylko maszyny tnąco-wytłaczającej.

Go press czyli hotfoil stamping to prawdziwa innowacja w scrapbooking'u, cardmakingu'u czy home decor nadająca projektom niepowtarzalnego blasku.

ROZMIAR: 8,2 x 8,9 cm

PRODUCENT: GoPress and Foil

SYMBOL: GPC-725293

Napisz swoją opinię

Płytka do wytłaczania GoPress and Foil - Classic Rose

Other product in the same category:

  • PLN43.90
  • PLN12.90
  • PLN24.90