Kalendarz tygodniowy 2023, Alicja w Krainie Czarów, Królik - Moleskine - twarda okładka, L

125,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Kalendarz tygodniowy 2023, Alicja w Krainie Czarów, Królik - Moleskine - twarda okładka, L

Kalendarz tygodniowy 2023, Alicja w Krainie Czarów, Królik - Moleskine - twarda okładka, L

Symbol: MS-852981

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kultowy kalendarz tygodniowy z kolekcji Alicja z Krainy Czarów włoskiej marki Moleskine, na rok 2023 w twardej oprawie.

Kalendarz wprowadzi Cię w zaczarowany świat Alicji z Krainy Czarów. Każda okładka nawiązuje do wyjątkowego motywu zaczerpniętego z przygód Alicji oraz jej przyjaciół. Oryginalne ilustracje Johna Tenniela uzupełniają cytaty z książki Lewisa Carrolla.

Ten 12-miesięczny planer tygodniowy umożliwia zaplanowanie całego tygodnia na jednej stronie, jednocześnie dając Ci miejsce na notatki na drugiej stronie. Masz więc możliwość zapisywania najważniejszych wydarzeń, spotkań, rzeczy do zrobienia, przypomnień i planów. Będzie on zapisem wszystkiego, co udało Ci się osiągnąć przez cały rok.

Kalendarz został stworzony z najwyższej jakości bezkwasowego papieru w kolorze kremowym o gramaturze 70 g/m². Całość została umieszczona w charakterystycznej, szytej oprawie. Dopasowana kolorystycznie do notesu gumka pełni funkcję estetycznego zapięcia, które znakomicie chroni Twoje notatki. W środku znajduje się dodatkowa kieszeń na wizytówki i najważniejsze dokumenty. Wytrzymała okładka z zaokrąglonymi rogami minimalnie wystaje poza linię kartek, zapobiegając zagięciom stron. W środku znajdują się przydatne informacje takie jak: strefy czasowe, miary międzynarodowe, kody telefoniczne, czas trwania lotów, kalendarz świąt na całym świecie. Planer będzie doskonały do zapisywania ważnych dat, projektów, pomysłów, przemyśleń czy codziennych notatek.

KOLOR: biały (White)

WYMIARY: 13 x 21 cm (L)

OKŁADKA: twarda z gumką

GRAMATURA PAPIERU: 70 g/m²

UKŁAD STRON: tydzień na jednej stronie, kolejna na notatki.

ILOŚĆ MIESIĘCY: 12 (od stycznia 2023 do grudnia 2023)

JĘZYK: angielski

PRODUCENT: Moleskine

SYMBOL: MS-852981

>