Zestaw kredek dla dzieci Woody 3 w 1 - Stabilo - pastelowe, 6 kolorów

  • 61,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kredek dla dzieci Woody 3 w 1 - Stabilo - pastelowe, 6 kolorów

Zestaw kredek dla dzieci Woody 3 w 1 - Stabilo - pastelowe, 6 kolorów

Symbol: STB-8806-3

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Stabilo Woody 3in1 to kredka ołówkowa, kredka akwarelowa i kredka woskowa w jednym!

Rdzeń w rozmiarze XXL (10 mm) odpowiada aż 8 standardowym kredkom, dlatego starcza na bardzo długo. Woody to idealne rozwiązanie dla dzieci, które lubią rysować i malować, ale docenią je również rodzice — ślady po tych wyjątkowych kredkach zmywają się z łatwością z szyb i świetnie radzą sobie na wielu powierzchniach poza papierem i kartonem.

Grube, miękkie kreski pokryją duże powierzchnie i sprawdzą się w kontekście praktycznie wszystkich technik malarskich. Duża średnica kredki jest idealna dla dziecięcych dłoni. Miękki i bogaty w pigment rdzeń sprawia, że malowana powierzchnia jest pokrywana z dużą łatwością, a kolor widać nawet na ciemnym tle. Posiadają certyfikat PEFC - do ich produkcji używane jest drewno z plantacji ekologicznej.

Kupując produkty drewniane oznaczone certyfikatem PEFC, możemy mieć pewność, że pochodzą one z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących w jego obrębie społeczności, czyli według Zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

KOLORY: pastelowy niebieski, pastelowy czerwony, pastelowy różowy, pastelowy zielony, pastelowy żółty, pastelowy liliowy.

ŚREDNICA RDZENIA: 10 mm

OPAKOWANIE: 6 szt.

PRODUCENT: Stabilo

SYMBOL: STB-8806-3