Pędzel skośny, syntetyczny Catalyst - Princeton - nr 3

35,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel skośny, syntetyczny Catalyst - Princeton - nr 3

Pędzel skośny, syntetyczny Catalyst - Princeton - nr 3

Symbol: PR-P6400AB3

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pędzle syntetyczne z serii Catalyst przeznaczone do farb olejnych i akrylowych.


Amerykańska marka Princeton stworzyła wysokiej jakości syntetyczne pędzle. Zostały one wykonane na wzór naturalnego włosia wieprzowego. Eksperci nie mogli uwierzyć, że włosie zastosowane w produkcji pędzli jest w rzeczywistości syntetyczne. Pędzle te pod względem jakości i trwałości znacznie przewyższają swoje naturalne odpowiedniki.


Nadają się zarówno do farb o średniej, jak i dużej gęstości oraz do mediów żelowych. Włosie pędzli jest sztywne, a zarazem odpowiednio elastyczne, co zapewnia wspaniałe rezultaty w technice olejnej i akrylowej. Pędzle te nie pozostawiają na płótnie nieestetycznych śladów. Zatrzymują ogromną ilość farby, zapewniając wyjątkowo gładką aplikację. Princeton zastosował technikę dzielenia włosia Polytip, która pozwala na uzyskiwanie efektownych przejść tonalnych. Pędzle Catalyst zapewniają początkującym twórcom oraz doświadczonym artystom doskonałą jakość w przystępnej cenie.


Princeton oferuje szeroką gamę pędzelków w wielu kształtach i rozmiarach. Pędzle posiadają eleganckie rękojeści wykonane z wysokiej jakości drewna, które jest niezaprzeczalną wizytówką linii Princeton Catalyst.

ROZMIAR PĘDZLA: 3

KSZTAŁT WŁOSIA: skośny (angle bright)

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 6 mm

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 15 mm

DŁUGOŚĆ RĄCZKI: 30 cm

SERIA: Catalyst

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Princeton

SYMBOL: PR-P6400AB3

>