Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zestaw kredek akwarelowych Prismalo w metalowej kasecie - Caran d'Ache - 12 kolorów

110,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kredek akwarelowych Prismalo w metalowej kasecie - Caran d'Ache - 12 kolorów

Zestaw kredek akwarelowych Prismalo w metalowej kasecie - Caran d'Ache - 12 kolorów

Symbol: CD-999-312

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kredki szwajcarskiej marki Caran d’Ache z kolekcji Prismalo Aquarelle, zestaw 12 szt. w metalowym opakowaniu.


Kredki Prismalo Aquarelle zrewolucjonizowały sztukę rysowania i ilustracji od momentu ich wynalezienia w 1931 roku w warsztatach Caran d'Ache. Prismalo Aquarelle to pierwsze na świecie kredki rozpuszczalne w wodzie. Oznaczało to początek długiej i udanej historii koloru, w której prosta linia mogła być teraz swobodnie przekształcona w akwarelę, nadając nieskończone życie każdemu rysunkowi.


Kolorowe kredki Prismalo Aquarelle są doceniane na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość. Są twarde, bardzo odporne na światło i ścieranie, posiadają wysoką koncentrację pigmentu. 


Kredki mają średnicę 2,95 mm i wygodny, heksagonalny kształt. Wykonane w całości z drzewa cedrowego z certyfikatem FSC. Pokryte są błyszczącym lakierem dopasowanym do odcienia kolorowego grafitu kredki. Każda kredka zakończona jest białym kolorem dzięki czemu są łatwo rozpoznawalne. 


Zaprojektowane i wyprodukowane w całości w  warsztatach Caran d'Ache, zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz zgodnie z normami środowiskowymi i certyfikatami. Kredki Prismalo Aquarelle same w sobie stanowią kreatywne dziedzictwo. 


Zestaw zawiera 12 kredek w pięknych, żywych kolorach zamkniętych w praktyczne, metalowe opakowanie przedstawiające szczyt Matterhorn który jest jednym z najbardziej znanych szczytów świata.

ILOŚĆ: 12 szt.

PRODUCENT: Caran d'Ache

SYMBOL: CD-999-312

>