Długopis Jotter XL w etui - Parker - Primrose Matte Blue

72,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Długopis Jotter XL w etui - Parker - Primrose Matte Blue

Długopis Jotter XL w etui - Parker - Primrose Matte Blue

Symbol: PAR-2068359

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Długopis Parker Jotter XL to wersja o 7% większa od standardowego długopisu z tej serii. Będzie idealny dla tych, którzy lubią komfort używania większych przyborów piśmienniczych i piękne odręczne pismo.

Doświadcz radości z pisania i poświęć czas na wyrażenie siebie na papierze dzięki długopisowi Parker Jotter XL. Długopis wyposażony jest w charakterystyczne elementy wzornictwa Jottera. Cały długopis, jak i jego skuwka został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wykończonej na wysoki połysk. Długopis posiada słynny klips z motywem strzały. Korpus charakteryzuje się łatwym do trzymania, opływowym kształtem. Końcówka pisząca wykonana z nierdzewnej stali szlachetnej zapewnia niesamowite wrażenia podczas pisania, przyjemnie sunąc po kartce. W konsekwencji piszesz bez najdrobniejszych zarysowań.

Matowe niebieskie wykończenie inspirowane jest Primrose Hill, wpisanym na listę zabytków parkiem publicznym, położonym na północ od Regent's Park w Londynie.

Długopis Parker Jotter XL to wyjątkowy i wyrafinowany prezent. Umieszczony jest w wysokiej jakości pudełku prezentowym z wkładem Quink.

KOLOR: niebieski (Primrose Matte Blue)

KOLOR WKŁADU: niebieski

MODEL: Jotter XL

OPAKOWANIE: długopis, wkład.

PRODUCENT: Parker

SYMBOL: PAR-2068359

>

Inne produkty w tej samej kategorii: