Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Dostawa i płatność


DOSTAWA

Darmowa dostawa kurierem DPD obowiązuje przy zakupach za kwotę powyżej 300 zł.

Aby zapewnić dostawę zamówień w nienaruszonym stanie, niektóre produkty ze względu na swoją masę lub gabaryt nie mają dostępnych wszystkich opcji wysyłki.


Kurier DPD


Koszt: przedpłata: 13,90 zł, pobranie: 15,90 zł (niezależnie od ilości zamówionych produktów)
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, pod adresem dostawy wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera lub pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie www.dpd.com.pl można odszukać numery telefonów do przedstawicielstw oraz śledzić losy przesyłki.


Paczkomaty InPost


Koszt: przedpłata: 8,99 zł, pobranie: 12,99 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Z Paczkomatu InPost paczkę można odebrać o dowolnej porze w ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia dostarczenia jej do paczkomatu. Niektóre produkty ze względu na wagę i gabaryt mają wyłączoną możliwość tej formy wysyłki. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego paczkomatu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, fakt ten należy od razu zgłosić na ekranie paczkomatu.


Odbiór osobisty


Koszt: 0 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Możliwość odbioru zamówionego towaru w jednym z naszych salonów:


Odbiór zamówienia jest możliwy po otrzymaniu wiadomości z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru.PŁATNOŚĆ


Płatności elektroniczne PayU


Najszybszy sposób zapłaty za zamówienie. Po wybraniu PayU jako formy płatności, system automatycznie przekierowuje do banku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie.


Płatności elektroniczne PayPal


Szybki i prosty sposób dokonywania płatności. Do korzystania z systemu PayPal niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa umożliwiająca dokonywanie płatności internetowych lub środki zgromadzone na koncie PayPal. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności.


Przedpłata na konto


Przelewu bankowego (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) można dokonać na podany poniżej numer rachunku:

PaperConcept sp. z o.o. sp. k.
ul. Trakt Lubelski 135
04-790 Warszawa
nr konta: 55 1030 0019 0109 8530 0031 9621 (Bank Handlowy w Warszawie SA)

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.


Pobranie


Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki.