Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Dostawa i płatność


DOSTAWA

Darmowa dostawa kurierem DPD obowiązuje przy zakupach za kwotę powyżej 300 zł.

Aby zapewnić dostawę zamówień w nienaruszonym stanie, niektóre produkty ze względu na swoją masę lub gabaryt nie mają dostępnych wszystkich opcji wysyłki.


Kurier DPD


Koszt: przedpłata: 13,90 zł, pobranie: 15,90 zł (niezależnie od ilości zamówionych produktów)
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, pod adresem dostawy wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera lub pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie www.dpd.com.pl można odszukać numery telefonów do przedstawicielstw oraz śledzić losy przesyłki.


Paczkomaty InPost


Koszt: przedpłata: 9,99 zł, pobranie: 13,99 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Z Paczkomatu InPost paczkę można odebrać o dowolnej porze w ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia dostarczenia jej do paczkomatu. Niektóre produkty ze względu na wagę i gabaryt mają wyłączoną możliwość tej formy wysyłki. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego paczkomatu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, fakt ten należy od razu zgłosić na ekranie paczkomatu.


Paczka w RUCHu


Koszt: przedpłata: 7,99 zł
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych

Usługa "Paczka w RUCHu" umożliwia odbiór przesyłki w dowolnym spośród ponad 3400 kiosków RUCHu na terenie całego kraju. To Klient decyduje kiedy i gdzie odbiorze swoją paczkę, wybierając najdogodniejszy dla siebie punkt. Czas dostarczenia przesyłki to 3-5 dni roboczych. Do odbioru paczki konieczny jest kod odbioru, wysyłany w wiadomości SMS na numer podany podczas składania zamówienia. Drogę swojej paczki możesz śledzić online. Termin na odebranie paczki to 5 dni roboczych. Po tym czasie paczka zostaje zwrócona do Nadawcy.


Odbiór osobisty


Koszt: 0 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Możliwość odbioru zamówionego towaru w jednym z naszych salonów:


Odbiór zamówienia jest możliwy po otrzymaniu wiadomości z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru.PŁATNOŚĆ


Płatności elektroniczne PayU


Najszybszy sposób zapłaty za zamówienie. Po wybraniu PayU jako formy płatności, system automatycznie przekierowuje do banku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie.


Płatności elektroniczne PayPal


Szybki i prosty sposób dokonywania płatności. Do korzystania z systemu PayPal niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa umożliwiająca dokonywanie płatności internetowych lub środki zgromadzone na koncie PayPal. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności.


Przedpłata na konto


Przelewu bankowego (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) można dokonać na podany poniżej numer rachunku:

PaperConcept sp. z o.o. sp. k.
ul. Trakt Lubelski 135
04-790 Warszawa
nr konta: 55 1030 0019 0109 8530 0031 9621 (Bank Handlowy w Warszawie SA)

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.


Pobranie


Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki.