DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

W dni robocze zamówienia złożone do godziny 12:00 oraz opłacone szybką płatnością (PayU, PayPal) wysyłamy tego samego dnia!

Czas realizacji pozostałych zamówień to 24 godziny od momentu zaksięgowania wpłaty + czas dostawy.

Zamówienia z odbiorem osobistym realizowane są w naszym magazynie centralnym i dostarczane do wybranego sklepu w terminie 1-3 dni roboczych, od daty jego złożenia.

DARMOWA DOSTAWA

Jeśli w Twoim koszyku znalazły się właśnie produkty o łącznej wartości co najmniej 100 zł, Twoje zamówienie wyślemy bezpłatnie do wybranego punktu odbioru (Paczkomat InPost, Orlen Paczka oraz DPD Pickup).

Przy zakupach za kwotę minimum 300 zł gwarantujemy również darmową dostawę za pośrednictwem kuriera DPD lub kuriera InPost.FORMY DOSTAWY

Z troski o Wasze nowe nabytki i dokładając starań, aby dotarły do Was w nienaruszonym stanie, wysyłka niektórych z nich nie jest możliwa we wszystkich dostępnych formach ze względu na ich rozmiar lub gabaryt.

InPost Paczkomaty 24/7


Koszt: przedpłata: 15,90 zł, pobranie: 17,90 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Z Paczkomatu InPost paczkę można odebrać o dowolnej porze w ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia dostarczenia jej do paczkomatu. Niektóre produkty ze względu na wagę i gabaryt mają wyłączoną możliwość tej formy wysyłki. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego paczkomatu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, fakt ten należy od razu zgłosić na ekranie paczkomatu.

InPost Kurier


Koszt: przedpłata: 17,90 zł, pobranie: 19,90 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Kurier InPost dostarczy Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio na adres podany w zamówieniu.Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy w miejscu doręczenia, będzie można odebrać osobiście bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

Kurier DPD


Koszt: przedpłata: 17,90 zł, pobranie: 20,90 zł (niezależnie od ilości zamówionych produktów)
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, pod adresem dostawy wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście bądź zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera lub pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie www.dpd.com.pl można odszukać numery telefonów do przedstawicielstw oraz śledzić losy przesyłki.

 DPD PICKUP


Koszt: przedpłata: 14,90 zł
Czas dostawy: 1 dzień roboczy

Usługa "DPD Pickup" umożliwia odbiór przesyłki w dowolnie wybranym spośród ponad 22000 punktów odbioru na terenie całego kraju. Czas dostarczenia paczki wynosi 1 dzień roboczy. Do odbioru potrzebny jest kod, który wysyłany jest w wiadomości e-mail lub SMS. Takie informacje dostępne będą także w aplikacji mobilnej. Termin na odebranie przesyłki to 3 dni robocze. Po tym czasie paczka zostaje zwrócona do Nadawcy.

ORLEN Paczka


Koszt: przedpłata: 10,90 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Usługa "ORLEN Paczka" umożliwia odbiór przesyłki w dowolnym spośród ponad 6000 punktów odbioru na terenie całego kraju. To Klient decyduje kiedy i gdzie odbierze swoją paczkę, wybierając najdogodniejszy dla siebie punkt. Czas dostarczenia przesyłki to 1-2 dni robocze. Do odbioru paczki konieczny jest kod odbioru, wysyłany w wiadomości SMS na numer podany podczas składania zamówienia. Drogę swojej paczki możesz śledzić online. Termin na odebranie paczki to 5 dni roboczych. Po tym czasie paczka zostaje zwrócona do Nadawcy.

Odbiór osobisty


Koszt: 0 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Możliwość odbioru zamówionego towaru w jednym z naszych salonów:

Odbiór zamówienia jest możliwy po otrzymaniu wiadomości z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru.PŁATNOŚĆ

Płatności elektroniczne PayU


Najszybszy sposób zapłaty za zamówienie. Po wybraniu PayU jako formy płatności, system automatycznie przekierowuje do banku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie.

Płatności elektroniczne PayPal


Szybki i prosty sposób dokonywania płatności. Do korzystania z systemu PayPal niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa umożliwiająca dokonywanie płatności internetowych lub środki zgromadzone na koncie PayPal. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności.

Przedpłata na konto


Przelewu bankowego (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) można dokonać na podany poniżej numer rachunku:

PaperConcept sp. z o.o. sp. k.
ul. Trakt Lubelski 135
04-790 Warszawa
nr konta: 38 1050 1025 1000 0091 3870 0951 (INGBSK O. w Warszawie)

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

Pobranie


Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki.