Dziurkacze ozdobne

Każdy, kto zajmuje się scrapbookingiem czy cardmakingiem przyzna, że dzięki odpowiednim narzędziom, praca kreatywna sprawia jeszcze większą przyjemność. Praktyczny dziurkacz ozdobny jest niezastąpiony w procesie twórczym. Z jego pomocą można wyciąć z papieru lub tektury dowolne kształty - szybko i bez wysiłku.

Dziurkacze ozdobne duże, małe, magnetyczne, brzegowe - sklep internetowy PaperConcept oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Każdy został wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz bezpiecznych w użytkowaniu. Dziurkacze ozdobne mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Rożne wzory: serca, koła, gwiazdki

Dziurkacz "koło" to wielofunkcyjny gadżet, który przyda się w pracowni kreatywnej. Dziurkacz "serce" pozwoli wyciąć dowolną ilość walentynkowego confetti. W sklepie PaperConcept znajdziesz również dziurkacze ozdobne w kształcie ażurowych ptaszków, jednorożców, kwiatów, gałązek, gwiazdek, geometrycznych kształtów wielu symboli!

Z dziurkaczem brzegowym i narożnikowym w kilka chwil przyozdobisz krawędzie papierowego obrusu, bieżnika, czy serwetki.

W e-sklepie PaperConcept nie brakuje także przydatnych akcesoriów do pracy twórczej. Są to m.in. dziurkacze do tworzenia tagów, girland, metek oraz etykiet.