Zestaw z długopisem i ołówkiem Jotter w etui - Parker - Stainless Steel

105,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw z długopisem i ołówkiem Jotter w etui - Parker - Stainless Steel

Zestaw z długopisem i ołówkiem Jotter w etui - Parker - Stainless Steel

Symbol: PAR-2093256

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Spraw, aby codzienne pisanie stało się przyjemnością dzięki zestawowi Jotter Duo Parker z długopisem i ołówkiem mechanicznym.

Dopracowane szczegóły i wysoka jakość wykonania sprawiają, że Jotter jest doskonały dla każdego, kto docenia sztukę pięknego pisania.

Długopis Jotter jest ikoną stylu od ponad 60 lat. Dzięki opływowemu kształtowi i ikonicznemu wzornictwu umiejętnie łączy ze sobą ponadczasową klasykę i nowoczesny styl. Posiada elegancki korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie strzały. Wyposażony we wkład Quinkflow ballpoint zapewniający optymalny przepływ tuszu i płynne pisanie. Do długopisu pasują również wkłady żelowe Parker.

Dzięki opływowemu kształtowi i ikonicznemu wzornictwu ołówek mechaniczny Jotter umiejętnie łączy ze sobą ponadczasową klasykę i nowoczesny styl.

Ołówek posiada elegancki korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z błyszczącymi wykończeniami i klipsem w kształcie strzały. Jotter może być napełniany wkładami grafitowymi o średnicy 0,5 mm. Gumka została wygodnie umieszczona pod przyciskiem, a chowana końcówka ołówka sprawia, że nie pozostawi on śladów w kieszeni lub torebce.

Długopis i ołówek został umieszczony w wysokiej jakości pudełku prezentowym z grafitem 0,5 mm oraz wkładem Quinkflow.

KOLOR: srebrny (Stainless Steel CT)

KOLOR WKŁADU: niebieski

GRUBOŚĆ GRAFITU: 0,5 mm

MODEL: Jotter 

OPAKOWANIE: długopis, ołówek, grafit 0,5 mm, wkład Quinkflow.

PRODUCENT: Parker

SYMBOL: PAR-2093256

>

Inne produkty w tej samej kategorii: