Zestaw kreatywny, Spin the wheel of ideas! - Lefranc & Bourgeois - 29 szt.

  • 108,00 zł 81,00 zł
  • Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 108,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw kreatywny, Spin the wheel of ideas! - Lefranc & Bourgeois - 29 szt.

Zestaw kreatywny, Spin the wheel of ideas! - Lefranc & Bourgeois - 29 szt.

Symbol: LB-301740

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Pielęgnuj kreatywność młodych artystów dzięki zestawowi farb Spin the wheel of ideas!

Ten zestaw to prosty i zabawny sposób na tworzenie oryginalnych dzieł sztuki. Zestaw pobudza dziecięcą kreatywność i rozwija wyobraźnię. Wystarczy zakręcić kołem, aby wylosować kolor i kształt, który należy namalować. Możliwości jest wiele, dzięki czemu efekt końcowy będzie zaskakujący za każdym razem. Ten kreatywny zestaw to świetny pomysł na zabawę nie tylko dla dzieci, ale również dla całej rodziny! Możesz wylosować aż 1000 różnych kombinacji!

Zestaw zawiera: 3 koła, 1 strzałkę, którą można zastosować na każdym kole, 10 tubek gwaszu o pojemności 10 ml, 12 farb akrylowych w pojemniczkach o pojemności 5 ml, 1 okrągły pędzelek nr 6, 1 okrągły pędzelek nr 10, ulotkę z łatwymi instrukcjami, kod QR przekierowujący do inspirujących treści wideo.

Farby Lefranc & Bourgeois zostały wyprodukowane we Francji. Będą doskonałe do ćwiczenia malarstwa w domu lub w szkole. Doskonale mieszają się ze sobą i znakomicie przylegają do suchych oraz porowatych powierzchni m.in. kartonu, drewna, gipsu. Sprawdzą się świetnie do tworzenia obrazów, jak i różnorodnych dekoracji. Będą idealne dla dzieci do tworzenia kreatywnych prac w szkole oraz w domu. 

Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku od 6 roku życia.

POJEMNOŚĆ: 10 x 10 ml, 12 x 5 ml

OPAKOWANIE: 3 koła, 1 strzałkę, którą można zastosować na każdym kole, 10 tubek gwaszu o pojemności 10 ml, 12 farb akrylowych w pojemniczkach o pojemności 5 ml, 1 okrągły pędzelek nr 6, 1 okrągły pędzelek nr 10, ulotkę z łatwymi instrukcjami, kod QR przekierowujący do inspirujących treści wideo.

PRODUCENT: Lefranc & Bourgeois

SYMBOL: LB-301740