Pióro wieczne Collection - Kaweco - Iguana Blue, EF

390,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro wieczne Collection - Kaweco - Iguana Blue, EF

Pióro wieczne Collection - Kaweco - Iguana Blue, EF

Symbol: KAW-11000140

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pióro wieczne Kaweco Collection to narzędzie piśmiennicze, które pojawiło się około 1900 roku, co czyni je absolutnie ponadczasowym.

Z nową odsłoną pióra Kaweco Collection w kolorze Iguana Blue wyruszysz w egzotyczną podróż. Inspiracją do stworzenia tego wspaniałego pióra wiecznego stała się rzadka niebieska iguana. Logo Kaweco lśni więc w towarzystwie fantastycznej niebiesko-zielonej kolorystyki anodowanego aluminium. Pozłacane elementy, jedwabiście-matowe wykończenie powierzchni i charakterystyczny blask aluminiowego korpusu doskonale uzupełniają design pióra.

Kaweco Collection to kieszonkowe pióro wieczne stworzone na wzór kolekcji Kaweco Sport. Jest wyjątkowe ze względu na swoją formę i rozmiar. Po zamknięciu ma zaledwie 13 cm, dzięki czemu mieści się w kieszeni czy portfelu. Wraz z założeniem nasadki przybiera natomiast wygląd pióra o standardowym rozmiarze.

Kolekcja Collection wyróżnia się pięknymi nasyconymi kolorami, 8-kątną obsadką, piękną złotą stalówką i tłoczonym na gorąco logo marki. Pióro posiada również ergonomiczny uchwyt i niewielką wagę umożliwiają pisanie bez zmęczenia.

W komplecie z piórem znajduje się granatowy nabój marki Kaweco w rozmiarze europejskim. Kaweco Sport Collection jest kompatybilne z mini konwerterem marki Kaweco.

KOLOR: Iguana Blue (niebieskozielony)

ROZMIAR STALÓWKI: EF (bardzo cienka)

DŁUGOŚĆ ZE SKUWKĄ: 13 cm

DŁUGOŚĆ BEZ SKUWKI: 10,5 cm

WAGA: 20 g

MODEL: Collection

PRODUCENT: Kaweco

SYMBOL: KAW-11000140

>

Inne produkty w tej samej kategorii: