Książka, Is it Love? 100 Essential Questions - Frank Bodin

80,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Książka, Is it Love? 100 Essential Questions - Frank Bodin

Książka, Is it Love? 100 Essential Questions - Frank Bodin

Symbol: VHS-9623

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Podążasz za planami czy marzeniami?

Pytania otwierają przestrzeń do myślenia i działania. Pytania mogą wskazać drogę. Pytania mogą boleć. Pytania pomagają wyrwać się z martwych punktów w życiu lub w biznesie.

Jeśli życie ma się udać, znacznie mniej ważne jest posiadanie właściwych odpowiedzi na wszystko, niż zadawanie ważnych pytań.  Dlatego po sześciu latach i ośmiu wydaniach Frank Bodin dodał do swoich książek tytuł - Is it Love? czyli 100 Niezbędnych pytań dla każdego, kto wie, że codziennie podejmowane decyzje mogą prowadzić do większej, kreatywnej samoskuteczności - lub nie. Pytania, które życie zadało twórcy zostały umieszczone w poręcznej książeczce, która pozostawia miejsce na Twoje odpowiedzi, przemyślenia i pytania uzupełniające.

Podążasz za planami czy marzeniami?

Frank Bodin prowadził i restrukturyzował renomowane agencje. Często robił po dwa stopnie na drabinie kariery - aż do stanowiska przewodniczącego Globalnej Rady Kreatywnej jednej z największych sieci agencyjnych działających na całym świecie. Nie wiemy, jakie pytanie zadał sobie, zanim postanowił zrezygnować u szczytu kariery i zacząć od nowa. Jako konsultant strategiczny od tamtej pory pomaga firmom wydobyć z siebie to, co najlepsze.

Czy kwestionujesz odpowiedzi, które otrzymujesz?

Książeczka zawiera 100 zasadniczych pytań, dzięki czemu jest dobrym towarzyszem w każdej życiowej sytuacji. A ponieważ dobre pytania wywołują myśli - a może i więcej pytań - pozostawiono miejsce na Twoje osobiste notatki lub szkice.

To idealny prezent i pamiątka, poręczny mały tomik, oprawiony w wegańską włoską skórę, niebieski jak niebo nad Jeziorem Zuryskim i nad Tobą – jeśli tylko poświęcisz czas, by spojrzeć w górę ...

Książka w języku angielskim.

Wydawnictwo: Verlag Hermann Schmidt

Autor: Frank Bodin

Kategoria: cytaty, inspiracje.

Liczba stron: 216

Okładka: miękka, szyta nićmi z dwukolorowym tłoczeniem folią, oprawiona w wegańską skórę.

Format: 11 x 15,6 cm

Język: angielski

PRODUCENT: Verlag Hermann Schmidt

SYMBOL: VHS-9623

>

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Książka - Art Essentials. Global Art Wyprzedaż -25%

    55,00 zł 41,25 zł
  • Dwa dla mnie, jeden dla Ciebie - Jörg Mühle Wyprzedaż -25%

    25,50 zł 19,13 zł