Nowość

Lak, wosk do lakowania, laska - czerwony, 50 g

3,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Lak, wosk do lakowania, laska - czerwony, 50 g

Lak, wosk do lakowania, laska - czerwony, 50 g

Symbol: JED-LAK-CZERWONY

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Wosk do lakowania w lasce to idealna propozycja dla osób, które kochają tworzyć tradycyjne, odręczne listy i zaproszenia.

Woskowe laki dodadzą wyjątkowego charakteru nie tylko ręcznie pisanym listom, ale także projektom scrapbookingowym i kartkom okolicznościowym. Dekoracyjne lakowanie to również technika doskonała do zdobienia wszelkiego rodzaju projektów kreatywnych takich jak: albumy, pudełka, opakowania prezentów i wiele innych.

Aby wykonać lak, wystarczy podgrzać wosk i zaczekać aż odpowiednia jego ilość spłynie na kopertę lub kartkę papieru. Następnie należy przyłożyć stempel do lakowania do miękkiego jeszcze wosku, zaczekać kilka sekund, podnieść stempel i gotowe! Dla uzyskania wyjątkowego efektu przed użyciem stempla można zanurzyć w wosku suszone kwiaty, brokat, płatki złota lub dekoracyjną wstążkę.

Sztabka laku ze względu na naturalną kruchość produktu jest podatna na pęknięcia/złamania powstałe w transporcie. Ewentualne uszkodzenia nie wpływają na użyteczność produktu w procesie wytapiania laku, w związku z czym nie podlegają reklamacji.

KOLOR: czerwony

WAGA: 50 g

OPAKOWANIE: 1 szt.

SYMBOL: JED-LAK-CZERWONY

>