Maszyna Tnąco - Wytłaczająca - Sizzix - Big Shot White & Grey

560,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Maszyna Tnąco - Wytłaczająca - Sizzix - Big Shot White & Grey

Maszyna Tnąco - Wytłaczająca - Sizzix - Big Shot White & Grey

Symbol: SIZ-660200

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Maszyna tnąco - wytłaczająca Big Shot ™ jest wspaniałym narzędziem wprowadzającym do poznania technik nowoczesnego wycinania oraz wytłaczania. Jej fantastyczne możliwości i funkcjonalność zadowolą zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w rękodziele artystycznym i innych dziedzinach, w których wycinanie i wytłaczanie są technikami pożądanymi lub niezbędnymi.


ZESTAW ZAWIERA:
- Maszynę Big Shot™
- platformę bazową w kształcie książki z przekładkami (Extended Multipurpose Platform)
- standardową parę przezroczystych płytek do wycinania - Cutting Pads.
- ulotkę z opisem produktu, instrukcją użytkowania i procedurą reklamacyjną w j. polskim

* Wykorzystując wykrojniki typu Bigz, Movers & Shapers, Originals i On The Edge można wycinać kształty w papierze, tekturze, tkaninie, skórze, filcu i wielu innych grubszych materiałach. Wykrojniki Sizzlits, Framelits, Thinlits, Embosslits tną papier i cienki brystol, a foldery do embossingu wytłaczają w papierze, cienkim brystolu, a nawet w grubszej folii aluminiowej lub bardzo cienkiej blasze.
* Z pomocą maszyny Big Shot™ oraz wykrojników i folderów do embossingu masz szansę tworzyć niepowtarzalne projekty kreatywne od scrapbookingu i własnoręcznego tworzenia kartek. okolicznościowych, poprzez tworzenie wyjątkowych dekoracji, jak również projektów szytych (np. patchwork), biżuteryjnych czy tworzonych w technikach mieszanych.
* Platforma bazowa (Multipurpose Platform) oraz para standardowych płytek Cutting Pads pozwalają na użycie dowolnej technologii Sizzix®, z wyjątkiem wykrojników z serii Pro.
* Za pomocą maszyny Big Shot ™ możesz wycinać i wytłaczać wykorzystując wykrojniki i foldery o różnej grubości. Niekiedy istnieje konieczność dopasowania grubości pakietu za pomocą przekładek w platformie Multipurpose lub za pomocą dodatkowych akcesoriów np. platformy do cienkich wykrojników Solo Thin Die Adapter.
* Maszyna pozwala wycinać kształty o maksymalnej szerokości 15.2 cm i długości 33cm.
* Bezpieczna i łatwa w użyciu, ergonomiczna rączka sprawia, że praca z maszyną jest niezwykle komfortowa i nie wymaga użycia dużego nacisku (siły).


Maszyny Sizzix posiadają 1 rok gwarancji, która liczona jest od daty zakupu.

Ewentualne reklamacje urządzeń Sizzix rozpatrywane są dłużej niż 14 dni, ponieważ są kierowane bezpośrednio do producenta.

Zgłoszona reklamacja powinna zawierać wideo z korzystania z maszyny i zdjęcie spodu maszyny, gdzie możemy zobaczyć numer seryjny / datę produkcji.

Wszelkie niezbędne informację znajdują się w pliku do pobrania.

Nie należy wysyłać reklamowanego produktu do dystrybutora.


UWAGA!

Maszyny z najnowszych dostaw, zamiast platformy w formie kanapki z zawiasami, zawierają nową standardową platformę (Standard Platform) oraz adapter do cienkich wykrojników (Thin die adapter).

Decyzja o zmianie rodzaju platformy została podjęta przez producenta na podstawie badań i opinii.

Nowy rodzaj platformy pozwala na jeszcze prostsze budowanie kanapki oraz eliminuje ryzyko zerwania zawiasów podczas użytkowania.

PRODUCENT: Sizzix

SYMBOL: SIZ-660200

>