Maszyna Tnąco - Wytłaczająca Big Shot - Sizzix - White & Grey

 • 550,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Maszyna Tnąco - Wytłaczająca Big Shot - Sizzix - White & Grey

Maszyna Tnąco - Wytłaczająca Big Shot - Sizzix - White & Grey

Symbol: SIZ-660200

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Maszyna tnąco - wytłaczająca Big Shot™ jest wspaniałym narzędziem wprowadzającym do poznania technik nowoczesnego wycinania oraz wytłaczania. Jej fantastyczne możliwości i funkcjonalność zadowolą zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w rękodziele artystycznym i innych dziedzinach, w których wycinanie i wytłaczanie są technikami pożądanymi lub niezbędnymi.

ZESTAW ZAWIERA:
- Maszynę Big Shot™;
- platformę bazową w kształcie książki z przekładkami (Extended Multipurpose Platform);
- standardową parę przezroczystych płytek do wycinania - Cutting Pads;
- ulotkę z opisem produktu, instrukcją użytkowania i procedurą reklamacyjną w języku polskim.

* Wykorzystując wykrojniki typu Bigz, Movers & Shapers, Originals i On The Edge można wycinać kształty w papierze, tekturze, tkaninie, skórze, filcu i wielu innych grubszych materiałach. Wykrojniki Sizzlits, Framelits, Thinlits, Embosslits tną papier i cienki brystol, a foldery do embossingu wytłaczają w papierze, cienkim brystolu, a nawet w grubszej folii aluminiowej lub bardzo cienkiej blasze.
* Z pomocą maszyny Big Shot™ oraz wykrojników i folderów do embossingu masz szansę tworzyć niepowtarzalne projekty kreatywne od scrapbookingu i własnoręcznego tworzenia kartek. okolicznościowych, poprzez tworzenie wyjątkowych dekoracji, jak również projektów szytych (np. patchwork), biżuteryjnych czy tworzonych w technikach mieszanych.
* Platforma bazowa (Multipurpose Platform) oraz para standardowych płytek Cutting Pads pozwalają na użycie dowolnej technologii Sizzix®, z wyjątkiem wykrojników z serii Pro.
* Za pomocą maszyny Big Shot ™ możesz wycinać i wytłaczać wykorzystując wykrojniki i foldery o różnej grubości. Niekiedy istnieje konieczność dopasowania grubości pakietu za pomocą przekładek w platformie Multipurpose lub za pomocą dodatkowych akcesoriów np. platformy do cienkich wykrojników Solo Thin Die Adapter.
* Maszyna pozwala wycinać kształty o maksymalnej szerokości 15.2 cm i długości 33cm.
* Bezpieczna i łatwa w użyciu, ergonomiczna rączka sprawia, że praca z maszyną jest niezwykle komfortowa i nie wymaga użycia dużego nacisku (siły).

Maszyny Sizzix posiadają 1 rok gwarancji, która liczona jest od daty zakupu.

Ewentualne reklamacje urządzeń Sizzix rozpatrywane są dłużej niż 14 dni, ponieważ są kierowane bezpośrednio do producenta.

Zgłoszona reklamacja powinna zawierać wideo z korzystania z maszyny i zdjęcie spodu maszyny, gdzie możemy zobaczyć numer seryjny / datę produkcji.

Wszelkie niezbędne informację znajdują się w pliku do pobrania.

Nie należy wysyłać reklamowanego produktu do dystrybutora.

UWAGA!

Maszyny z najnowszych dostaw, zamiast platformy w formie kanapki z zawiasami, zawierają nową standardową platformę (Standard Platform) oraz adapter do cienkich wykrojników (Thin die adapter).

Decyzja o zmianie rodzaju platformy została podjęta przez producenta na podstawie badań i opinii.

Nowy rodzaj platformy pozwala na jeszcze prostsze budowanie kanapki oraz eliminuje ryzyko zerwania zawiasów podczas użytkowania.

WYMIARY MASZYNY: 36,2 x 31,44 x 16,83 cm

PRODUCENT: Sizzix

SYMBOL: SIZ-660200

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Maszyna tnąco - wytłaczająca Sizzix Big Shot Plus (White & Grey)

  740,00 zł

  Brak w magazynie

 • Maszyna tnąco-wytłaczająca - Sizzix - Big Shot, zestaw startowy

  660,00 zł

  Brak w magazynie

 • Promocja

  Maszyna tnąco-wytłaczająca A5 - DpCraft - zestaw startowy

  480,00 zł 440,00 zł

  Brak w magazynie