Masa modelarska Air-Dry Play Clay - Milan - żółta, 100 g

8,90 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Masa modelarska Air-Dry Play Clay - Milan - żółta, 100 g

Masa modelarska Air-Dry Play Clay - Milan - żółta, 100 g

Symbol: MILAN-9154120

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Masa do modelowania dla dzieci Milan Play Clay ma postać stałej masy. Po chwilowym ugniataniu staje się miękka, elastyczna i gotowa do użycia.

Play Clay to modelina twardniejąca na powietrzu. Jest szczególnie miękka i łatwa do kształtowania. Dzieci mogą tworzyć z niej swoje własne, trwałe zabawki. Może być używana do kształtowania figurek i przedmiotów, zapewniając niekończącą się zabawę. Przeznaczona jest dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych twórców. Umożliwi dzieciom rozwijanie własnych kreatywnych pomysłów. Można oddzielnie wykonywać różne części tego samego przedmiotu, ponieważ jakość pasty pozwala na łatwe łączenie części (przed ich wyschnięciem). Po wyschnięciu przedmioty można szlifować, malować farbami wodnymi i akrylowymi. Modelina jest idealna do szkoły i przedszkola oraz dla hobbistów i artystów.

Przybliżony czas schnięcia wynosi ok. 5 dni (w zależności od grubości wykonanego przedmiotu i warunków pogodowych). Masa wysycha samoistnie na powietrzu. Nie nadaje się do wypalania w piecu.

KOLOR: żółty

OPAKOWANIE: 100 g

PRODUCENT: Milan

SYMBOL: MILAN-9154120

>

Inne produkty w tej samej kategorii: