Uchwyt Pen Loop na długopis, Bauhaus - Leuchtturm1917 - czarny

16,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Uchwyt Pen Loop na długopis, Bauhaus - Leuchtturm1917 - czarny

Uchwyt Pen Loop na długopis, Bauhaus - Leuchtturm1917 - czarny

Symbol: LT-359771

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Uchwyt na długopis ze specjalnej edycji ‚‚Bauhaus''. Powstał z okazji 100 rocznicy założenia Bauhaus School, niemieckiej szkoły artystyczno-rzemieślniczej (1919-1933), która stała się ikoną niemieckiego wzornictwa i produkcji.

Estetyka i wygląd naszego współczesnego otoczenia, od osiedli mieszkaniowych po meble i strony internetowe, jest częściowo wynikiem szkoły sztuki i projektowania Bauhaus. Została ona założona w Niemczech w 1919 roku oraz zamknięta przez nazistów już w 1933 roku. Szkoła działała zaledwie czternaście lat, mimo tego pozostawiła niezatarte piętno na projektowaniu i praktyce edukacji artystycznej na całym świecie.

Pen Loopy pasują kolorystycznie do notatników, ołówków oraz długopisów Leuchtturm1917. Posiadają motywującą frazę, ‚‚Wszystko zaczyna się od kropki''.

Samoprzylepna szlufka przeznaczona jest na dowolny instrument piśmienniczy. Niezależnie od tego, czy jest to długopis, ołówek, pisak, pióro wieczne czy kredka, Pen Loop nadaje się do każdego z tych akcesoriów. Samoprzylepny uchwyt mocuje się do wewnętrznej strony tylnej okładki. Dzięki temu możesz mieć przy sobie swój ulubiony notatnik Leuchtturm wraz z długopisem. Tworzenie notatek będzie od teraz jeszcze łatwiejsze!

KOLOR: czarny (Black)

WYMIARY: 4 x 4 cm

ROZMIAR GUMKI: 1,5 cm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Leuchtturm1917

SYMBOL: LT-359771

>