Zestaw pasteli olejnych Artist's Oil Pastel - Holbein - 15 kolorów

240,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw pasteli olejnych Artist's Oil Pastel - Holbein - 15 kolorów

Zestaw pasteli olejnych Artist's Oil Pastel - Holbein - 15 kolorów

Symbol: HOL-U681

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pastele Artist's Oil Pastels marki Holbein to profesjonalne pastele olejne w wygodnym sztyfcie.

Zatwierdzone przez Amerykańskie Stowarzyszenie Pasteli Olejnych (Oil Pastel Association of America (OPA)), pastele olejne Holbein Artists' Oil Pastels niesamowicie płynnie i gładko suną po papierze, nie pozostawiając drobinek pyłu.

Pastele olejne mogą być stosowane na prawie każdym podłożu. Są również szeroko stosowane do rysowania detali na obrazach akrylowych i olejnych. W przeciwieństwie do pasteli olejnych, w których produkcji wykorzystuje się olej roślinny, pastele Artists' Oil Pastels nie pękają. Pastele również nigdy nie wysychają i nie twardnieją ze względu na zawartość parafiny i wysoko rafinowanego oleju mineralnego.

Pastele olejne Holbein Artists' Oil Pastels są efektem ponad 75 lat badań, rozwoju i doświadczenia w produkcji pasteli olejnych. Proces produkcji jest całkowicie zautomatyzowany, aby zapewnić jednolitą dystrybucję koloru w całym sztyfcie. Każda kredka jest indywidualnie formowana w kształt kwadratu, co gwarantuje wszechstronność ich wykorzystania w rysunku.

Wszystkie gotowe prace powinny być zabezpieczone szkłem, aby rysunek się nie rozmazał. Gotową pracę możesz włożyć w antyramę ze szkła lub pleksi.

KOLORY: Carmine, Vermilion, Fresh Pink, Yellow, Lemon Yellow, Light Green, Viridian, Blue, Ultramarine Deep, Wine Red, Mars Orange, Yellow Ochre, Burnt Umber, Black, White.

OPAKOWANIE: 15 szt.

PRODUCENT: Holbein

SYMBOL: HOL-U681

>

Inne produkty w tej samej kategorii: