Pióro kulkowe Kaweco x Moleskine - Moleskine - Red

99,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro kulkowe Kaweco x Moleskine - Moleskine - Red

Pióro kulkowe Kaweco x Moleskine - Moleskine - Red

Symbol: MS-854886

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kultowa marka Moleskine połączyła siły z niemieckim producentem piór Kaweco, aby stworzyć zestawy piśmiennicze, obejmujące długopisy, pióra wieczne i kulkowe w kolorze zielonym, czarnym, fioletowym i czerwonym.

Każde z narzędzi piśmienniczych Moleskine x Kaweco powstało w fabryce w Norymberdze zgodnie z najwyższymi standardami, którymi Moleskine kieruje się od 1883 roku. Elegancki i ponadczasowy design nadaje długopisom i piórom współczesny wygląd, a doskonale wyprofilowane żłobienia w uchwycie sprawiają, że ręka nie męczy się podczas pisania, a stalówka swobodnie sunie po papierze.

Te doskonale zaprojektowane pióro kulkowe do wielokrotnego napełniania zawiera metalowy wkład EURO 0,7 mm do codziennego sporządzania notatek w biurze, w szkole i w podróży. Kartonik jest jednocześnie eleganckim piórnikiem i zawiera informację „W przypadku zgubienia”, którą można wypełnić własnymi danymi.

Zaprojektowane z miłości do papieru, długopisy i pióra Moleskine x Kaweco stanowią kreatywny prezent dla każdego, kto docenia magię ręcznego pisma.

KOLOR OBUDOWY: czerwony (Red)

KOLOR WKŁADU: czarny

ROZMIAR KOŃCÓWKI: 0,7 mm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Moleskine

SYMBOL: MS-854886

>

Inne produkty w tej samej kategorii: