Podręcznik, instrukcja Mega Wool - Rico Design - 19 wzorów

24,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Podręcznik, instrukcja Mega Wool - Rico Design - 19 wzorów

Podręcznik, instrukcja Mega Wool - Rico Design - 19 wzorów

Symbol: RD-96809.01.00

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Podręcznik, instrukcja do szydełkowania za pomocą włóczek Mega Wool marki Rico Design.

Dzięki instrukcjom zawartym w podręczniku wyszydełkujesz z włóczki Essentials Mega Wool modny sweter, komin, kocyk, szal, skarpetki, czapkę, poduszkę i wiele innych. Podręcznik został napisany w języku angielskim i opatrzony szczegółowymi ilustracjami. Podpowiedzi krok po kroku zaprowadzą Cię do celu, dzięki czemu projekt zostanie szybko ukończony – pozwól ponieść się szydełkowemu trendowi!

Włóczka Essentials Mega Wool Chunky to bardzo gęsta, miękka i ciepła, skręcana przędza. Ta gruba mieszanka wełny i akrylu nie zniekształca się, jest wytrzymała, a zarazem niesamowicie miękka. Dodatkowo ma świetną strukturę ściegu, dzięki czemu doskonale nadaje się do dziergania ciepłych czapek, szalików i swetrów.

Będzie doskonała do kreatywnych robótek na szydełku lub drutach. Dzięki niej własnoręcznie wydziergasz kocyki, skarpetki, zabawki, dodatki, ubranka dla dzieci, sweterki, dekoracje lub akcesoria. Zalecane jest pranie ręczne w 30°C, bez ryzyka skurczenia czy blaknięcia.

Włóczka w kłębkach marki Rico Design występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, która z pewnością zachęci Cię do nauki szydełkowania. Motki Essentians to doskonała propozycja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych w technice szydełkowania, tkania na krośnie oraz robienia na drutach.

Uwolnij swoją kreatywność i wykonaj własne szydełkowe rękodzieła!

Wydawnictwo: Rico Design GmbH & Co. KG

Kategoria: haft, szydełkowanie, robótki na drutach.

Oprawa: miękka

Format: 21 x 27 cm

Liczba stron: 48

Język: Angielski

PRODUCENT: Rico Design

SYMBOL: RD-96809.01.00

>