Podręcznik, instrukcja Punch Needle No. 4 - Rico Design - Transformation

43,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Podręcznik, instrukcja Punch Needle No. 4 - Rico Design - Transformation

Podręcznik, instrukcja Punch Needle No. 4 - Rico Design - Transformation

Symbol: RD-920026

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Podręcznik Punch Needle No. 4 z instrukcjami, jak krok po kroku wykonać tkane dzieła od marki Rico Design.

Punch Needle to nowy trend w hafcie. Dzięki tej prostej, ale skutecznej technice haftu można tworzyć piękne trójwymiarowe wzory. Książka opatrzona ilustrowanymi instrukcjami wyjaśnia podstawy tkania igłą, dzięki czemu można z łatwością wykonać nowoczesne dodatki do domu, takie jak poduszki, wieszaki ścienne i torby.

Książka Punch Needle Transformation zawiera 25 nowoczesnych projektów do dekoracji domu i koncentruje się na wzorach kwiatów. W połączeniu z elementami graficznymi i harmonijnymi kolorami powstaje nowoczesna, estetyczna koncepcja dekoracji. Filigranowe gałązki i trawy są haftowane na poduszkach i obrazach. Bujne, graficzne wzory tworzą ekscytującą mieszankę z subtelnymi elementami. W ten sposób meble zyskują nowoczesny wygląd, a ściana z obrazów wykonanych z materiału, włóczek i drewnianych obręczy przyciąga wzrok w każdym domu.

Do wykonywania dekoracji użyto igły Rico Design Punch Needle, włóczki Essentials Mega Wool, Essentials Merino oraz delikatnej, ale puszystej włóczki Creative Fluffily. Delikatne brokatowe akcenty są dodawane przez Ricorumi Lamé.

Wydawnictwo: Rico Design GmbH & Co. KG

Kategoria: tkanie

Oprawa: miękka

Format: 21 x 27 cm

Liczba stron: 64

Język: Angielski

PRODUCENT: Rico Design

SYMBOL: RD-920026

>

Inne produkty w tej samej kategorii: