Podręcznik, instrukcja Haft krzyżykowy - Rico Design - Transformation

45,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Podręcznik, instrukcja Haft krzyżykowy - Rico Design - Transformation

Podręcznik, instrukcja Haft krzyżykowy - Rico Design - Transformation

Symbol: RD-920005

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Podręcznik Transformation z instrukcjami, jak krok po kroku wykonać haftowane, kwiatowe dzieła od marki Rico Design.

Książka Transformation do nauki haftu krzyżykowego zawiera pomysły na hafty z motywami roślinnymi przydatne do tworzenia dekoracji ścian i stołów.

Transformacja oznacza zmianę, przekształcenie. To słowo idealnie pasuje do tej kolekcji, ponieważ główną rolę we wzorach odgrywają suszone oraz prasowane kwiaty i trawy. Dzięki procesowi transformacji, jakim jest suszenie i prasowanie, można trwale zachować wyjątkowość rośliny i pamięć o momencie jej kwitnienia.

Trend "Hoop Art", czyli kompilacja haftów, jest w tej książce przedstawiony za pomocą nowoczesnych wzorów. Odnajdziesz w książce dużą liczbę obrazków do haftowania w najróżniejszych wariantach. Możesz spodziewać się 28 współczesnych pomysłów takich jak koce, bieżniki, podkładki pod talerze, serwety, zawieszki, poduszki, wstążki do prezentów i obrazki do haftowania. Motywy z suszonych kwiatów pojawiają się jako pojedyncze kwiatki, stylowe bukiety i wiązanki lub delikatne rozrzucone kwiaty. Dzięki szczegółowo opisanym wzorom ponowne wyhaftowanie wszystkich modeli będzie wyjątkowo łatwe.

Wydawnictwo: Rico Design GmbH & Co. KG

Kategoria: haftowanie

Oprawa: miękka

Format: 16,5 x 23 cm

Liczba stron: 48

Język: Angielski

PRODUCENT: Rico Design

SYMBOL: RD-920005

>