Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Sztaluga studyjna Lea - Colart - 240 cm

432,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Sztaluga studyjna Lea - Colart - 240 cm

Sztaluga studyjna Lea - Colart - 240 cm

Symbol: WN-7006554

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Wysokiej jakości sztaluga studyjna Lea na statywie.

Sztaluga może być używana do malowania akwarelami, farbami akrylowymi, olejnymi oraz do szkicowania. Płótna i tablice malarskie można umieścić w pozycji pionowej lub pochylone pod dowolnym kątem. Sztaluga posiada regulowane, teleskopowe ramię. Dzięki niemu można umieścić na niej podobrazie o wysokości nawet 180 cm! Sztaluga posiada także praktyczną półeczkę na akcesoria malarskie i rysunkowe.

Do jej produkcji wykorzystano wysokiej jakości sezonowane drewno bukowe, starannie impregnowane olejem. Sztaluga jest wyjątkowo stabilna, mocna i trwała, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Może służyć jako wygodne narzędzie do malowania, rysowania, projektowania, jak i szkicowania. Sztalugę można z łatwością przechowywać i transportować dzięki możliwości składania.

MAX. WYSOKOŚĆ PODOBRAZIA: 180 cm

MAX WYSOKOŚĆ SZTALUGI: 240 cm

WAGA: 6,7 kg

MATERIAŁ: drewno bukowe impregnowane olejem

PRODUCENT: Colart

SYMBOL: WN-7006554

>

Inne produkty w tej samej kategorii: