Nowość

Zestaw farb olejnych Akademie Oil Color - Schmincke - 12 kolorów x 60 ml

525,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb olejnych Akademie Oil Color - Schmincke - 12 kolorów x 60 ml

Zestaw farb olejnych Akademie Oil Color - Schmincke - 12 kolorów x 60 ml

Symbol: SCH-79112097

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Farby olejne AKADEMIE® Oil Color firmy Schmincke zaspokajają potrzeby nie tylko ambitnych początkujących, ale także wymagających profesjonalnych artystów plastyków.

Gama 48 kolorów AKADEMIE® Öl color dzięki dużej ilości jednopigmentowych barw, pozwala na uzyskanie wspaniałych rezultatów zarówno w czystej postaci, jak i w mieszankach kolorów. Asortyment oferuje kolory kryjące i transparentne oraz cztery aż cztery biele do różnych zastosowań. Dzięki właściwościom rozjaśniającym nadają się one do mieszania i stopniowania kolorów, jak również do zastosowań podkładowych.

Dzięki wyważonej recepturze z wysokiej jakości olejem lnianym oraz — dla odcieni białych (zinc, titanium, mixing white) - z olejem słonecznikowym, AKADEMIE® Oil Color oferują szybki, równomierny czas schnięcia i gładką konsystencję w całej gamie kolorów. Farby olejne AKADEMIE® Oil Color mogą być łączone i mieszane z wszystkimi innymi farbami olejnymi Schmincke (MUSSINI®, Norma® Professional, College® Oil), jak również ze wszystkimi mediami Schmincke do malarstwa olejnego.

Jako powierzchnie malarskie dla farb akrylowych nadają się: podobrazia, płyty malarskie, papier do akryli, drewno i inne czyste, odtłuszczone powierzchnie.

Pobierz wzornik kolorów - klik.

Pobierz broszurę farb AKADEMIE® Oil Color - klik.

KOLORY: 102 Titanium White, 218 Primary Yellow, 224 Indian Yellow, 304 Vermilion Red, 314 Primary Magenta, 402 Primary Cyan, 406 Ultramarine, 412 Prussian Blue, 506 Sap Green, 602 Yellow Ochre, 608 Burnt Sienna, 704 Lamp Black.

POJEMNOŚĆ: 12 x 60 ml

OPAKOWANIE: 12 farb, pędzelek.

PRODUCENT: Schmincke

SYMBOL: SCH-79112097

>