Atrament w butelce - Kaweco - Palm Green, 50 ml

43,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Atrament w butelce - Kaweco - Palm Green, 50 ml

Atrament w butelce - Kaweco - Palm Green, 50 ml

Symbol: KAW-10002193

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Wszystko zaczęło się w 1883 roku w małym sklepie w pobliżu Uniwersytetu w Heidelbergu. W sprzedaży był już wtedy dostępny pierwszy tusz żółciowy Kaweco. Z biegiem lat tusze i przybory piśmiennicze ulegały dalszemu rozwojowi a ich jakość pozostawała głównym priorytetem marki.

Ciemnozielony atrament w szklanej buteleczce to jeden z najpopularniejszych atramentów w ofercie Kaweco. Zapewnia doskonałe krycie niezbędne do efektownego rysowania i pisania. Ponadto jest doskonale rozpuszczalny w wodzie i całkowicie wegański! Atramenty Kaweco są kompatybilne z każdym typem pióra wiecznego. Szczególnie polecane jest stosowanie konwerterów, które są rodzajem wkładów wielokrotnego użytku przyjaznych dla środowiska.

Starannie dobrane kolory atramentów pozwolą na stworzenie wyjątkowych, kreatywnych prac lub ważnych dokumentów. Można stosować je do każdego rodzaju piór wiecznych. Flakonik posiada wygodną, szeroką szyjkę umożliwiającą szybkie i wygodne napełnienie pióra oraz zapobiegającą wydostawaniu się atramentu poza opakowanie.

KOLOR: Palm Green (zielony)

POJEMNOŚĆ: 50 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Kaweco

SYMBOL: KAW-10002193

>