Blok Paint'ON Mix Media 9 - Clairefontaine - kolorowy, A3, 250g, 27 ark.

  • 97,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Blok Paint'ON Mix Media 9 - Clairefontaine - kolorowy, A3, 250g, 27 ark.

Blok Paint'ON Mix Media 9 - Clairefontaine - kolorowy, A3, 250g, 27 ark.

Symbol: CLF-960078C

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

PaintON Mix9 to doskonała seria papierów Mix-Media od marki Clairefontaine! Odkryj 9 rodzajów papieru w 6 kolorach i aż 4 różnych fakturach.

Wysokiej jakości blok Mix9 dedykowany jest do łączenia suchych i mokrych mediów takich jak: ołówek, kredki, pisaki, cienkopisy, markery, atrament oraz tusz. Będzie doskonały do tworzenia szczegółowych i precyzyjnych rysunków technicznych. Sprawdzi się również idealnie do rysunków tworzonych za pomocą pisaków oraz do kaligrafii. Blok ten jest stworzony dla artystów, którzy używają różnych mediów mieszanych oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają eksperymentować z różnymi technikami artystycznymi.

Blok zawiera:

- 4 rodzaje papieru białego: Basic (lekko ziarnisty), Recykling (satynowy), Smooth (gładki), Grain (ziarnisty);

- 6 kolorów papieru ziarnistego: Natural (beżowy), Grey Green (zielonoszary), Denim Blue (niebieski), Grey (szary), Black (czarny).

Dzięki wysokiej gramaturze 250 g/m² papier ten zapewnia doskonałe podłoże zarówno do technik suchych, jak i mokrych. Znakomicie znosi wielokrotne wymazywanie i wydrapywanie. Zapewnia wysoką chłonność oraz doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki wysokiemu poziomowi odbijania światła. W procesie jego produkcji użyto najwyższej jakości 100% włókien celulozowych. Papier jest barwiony w masie, bezkwasowy oraz posiada neutralne pH. Blok jest klejony jednostronnie.

Papier posiada certyfikat PEFC, który gwarantuje pozyskiwanie drewna w zrównoważony sposób, wyłącznie z certyfikowanych lasów UE.

FORMAT: A3 (29,7 x 42 cm)

KOLORY: Natural (beżowy), Grey Green (zielonoszary), Denim Blue (niebieski), Grey (szary), Black (czarny).

GRAMATURA: 250 g/m2

FAKTURA PAPIERU: Basic (lekko ziarnisty), Recykling (satynowy), Smooth (gładki), Grain (ziarnisty).

OPAKOWANIE: 27 arkuszy

PRODUCENT: Clairefontaine

SYMBOL: CLF-960078C