Długopis Kaweco x Moleskine - Moleskine - Sapphire Blue

99,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Długopis Kaweco x Moleskine - Moleskine - Sapphire Blue

Długopis Kaweco x Moleskine - Moleskine - Sapphire Blue

Symbol: MS-854855

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kultowa marka Moleskine połączyła siły z niemieckim producentem piór Kaweco, aby stworzyć zestawy piśmiennicze, obejmujące długopisy, pióra wieczne i kulkowe w kolorze zielonym, czarnym, fioletowym i czerwonym.

Każde z narzędzi piśmienniczych Moleskine x Kaweco powstało w fabryce w Norymberdze zgodnie z najwyższymi standardami, którymi Moleskine kieruje się od 1883 roku. Elegancki i ponadczasowy design nadaje długopisom i piórom współczesny wygląd, a doskonale wyprofilowane żłobienia w uchwycie sprawiają, że ręka nie męczy się podczas pisania, a stalówka swobodnie sunie po papierze.

Ten doskonale zaprojektowany długopis do wielokrotnego napełniania zawiera wkład z niebieskim tuszem typu G2 o średnicy 1,0 mm do codziennych notatek w pracy i w domu. Kartonik jest jednocześnie eleganckim piórnikiem i zawiera informację „W przypadku zgubienia”, którą można wypełnić własnymi danymi.

Zaprojektowane z miłości do papieru, długopisy i pióra Moleskine x Kaweco stanowią kreatywny prezent dla każdego, kto docenia magię ręcznego pisma.

KOLOR OBUDOWY: niebieski (Sapphire Blue)

KOLOR WKŁADU: niebieski

ROZMIAR KOŃCÓWKI: 1 mm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Moleskine

SYMBOL: MS-854855

>

Inne produkty w tej samej kategorii: