Atrament FerriTales - Ferris Wheel Press - Green with Curiosity, 20 ml

  • 115,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Atrament FerriTales - Ferris Wheel Press - Green with Curiosity, 20 ml

Atrament FerriTales - Ferris Wheel Press - Green with Curiosity, 20 ml

Symbol: FWP-INK-20-GC

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Zakochaj się w pisaniu na nowo! Odkryj pełen zawirowań świat Alicji z Krainy Czarów i napełnij swoje pióro czarującym atramentem z nowej kolekcji FerriTales™.

Ferris Wheel Press powołał do życia cudowną linię atramentów do piór wiecznych, które przekraczają granice wyobraźni. Oto nowa kolekcja najlepszych atramentów FerriTales™, która wyłania się z kart najukochańszych książek dzieciństwa.

To kolekcja wysokiej jakości, bogato nasyconych atramentów do piór wiecznych, zamknięta w miniaturowych szklanych kulach o pojemności 20 ml, zawiera kombinację czarujących, olśniewających odcieni. Na kartonikach przedstawiono ręcznie ilustrowane sceny z klasycznych momentów Alicji w Krainie Czarów. Zanurz się w każdym szczególe przygód Alicji i jej przyjaciół, a być może znajdziesz swoje odbicie w tej historii.

Atrament Ferris Wheel Press zasługuje na to, aby być inspiracją. Od momentu trzymania go w dłoni, do chwili, gdy nabierasz go na swoje pióro, powinien przypominać Ci o niesamowitej magii i przyjemności z pisania. Inspirujące atramenty do piór wiecznych, w starannie wykonanych, wyrazistych kolorach pobudzą Twoje emocje i kreatywność zapewniając uczucie niesamowitej radości podczas pisania – wyraź siebie w każdym słowie, zdaniu i wersie.

Atramenty do kaligrafii na bazie wody są kompatybilne ze wszystkimi piórami wiecznymi. Oferują niesamowicie bogate i nasycone odcienie. Buteleczki zostały stworzone tak, aby dokładnie zilustrować wygląd atramentów na papierze. Są one najlepszym odzwierciedleniem koloru. Posiadają charakterystyczną, elegancką mosiężną nakrętkę w kolorze złotym, która dodaje całości niesamowitej elegancji.

KOLOR: zielony, szmaragdowy (Green with Curiosity)

ODCIEŃ: szmaragdowa zieleń z czerwonym połyskiem i niebieskim brokatem.

CECHY: głęboki, bogaty, nasycony, lśniący, zachwycający, magiczny.

POJEMNOŚĆ: 20 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Ferris Wheel Press

SYMBOL: FWP-INK-20-GC

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Atrament - Ferris Wheel Press - Lady Rose, 38 ml

    120,00 zł
  • Nowość
  • Atrament - Ferris Wheel Press - Queen Allium, 38 ml

    120,00 zł

    Brak w magazynie