Pióro wieczne Kaweco x Moleskine - Moleskine - Black, M

125,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro wieczne Kaweco x Moleskine - Moleskine - Black, M

Pióro wieczne Kaweco x Moleskine - Moleskine - Black, M

Symbol: MS-854909

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Kultowa marka Moleskine połączyła siły z niemieckim producentem piór Kaweco, aby stworzyć zestawy piśmiennicze, obejmujące długopisy, pióra wieczne i kulkowe w kolorze zielonym, czarnym, fioletowym i czerwonym.

Każde z narzędzi piśmienniczych Moleskine x Kaweco powstało w fabryce w Norymberdze zgodnie z najwyższymi standardami, którymi Moleskine kieruje się od 1883 roku. Elegancki i ponadczasowy design nadaje długopisom i piórom współczesny wygląd, a doskonale wyprofilowane żłobienia w uchwycie sprawiają, że ręka nie męczy się podczas pisania, a stalówka swobodnie sunie po papierze.

Klasyczne pióro wieczne posiada pozłacaną stalówkę w rozmiarze M z logo Kaweco. Te doskonale zaprojektowane pióro do wielokrotnego napełniania zawiera jeden nabój z niebieskim atramentem do codziennego sporządzania notatek w biurze, w szkole i w podróży. Kartonik jest jednocześnie eleganckim piórnikiem i zawiera informację „W przypadku zgubienia”, którą można wypełnić własnymi danymi.

Zaprojektowane z miłości do papieru, długopisy i pióra Moleskine x Kaweco stanowią kreatywny prezent dla każdego, kto docenia magię ręcznego pisma.

KOLOR OBUDOWY: czarny (Black)

KOLOR WKŁADU: niebieski

ROZMIAR STALÓWKI: M(średnia)

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Moleskine

SYMBOL: MS-854909

>

Inne produkty w tej samej kategorii: