Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Maszyna tnąco - wytłaczająca Sizzix Big Shot Plus (White & Grey)

649,90 zł 609,90 zł
Produkt niedostępny
sprawdź dostępność
w naszych salonach

Maszyna tnąco - wytłaczająca Big Shot Plus jest wspaniałym narzędziem wprowadzającym do poznania technik nowoczesnego wycinania oraz wytłaczania. Jej fantastyczne możliwości i funkcjonalność zadowolą zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w rękodziele artystycznym i innych dziedzinach, w których wycinanie i wytłaczanie są technikami pożądanymi lub niezbędnymi.

 .............

ZESTAW ZAWIERA:
- Maszynę Big Shot Plus
- platformę bazową
- standardową parę przezroczystych płytek do wycinania - Cutting Pads.
- Adapter A
- Adapter B
- ulotkę z opisem produktu, instrukcją użytkowania i procedurą reklamacyjną w j. polskim

..........

* Wykorzystując wykrojniki typu Bigz, Movers & Shapers, Originals i On The Edge można wycinać kształty w papierze, tekturze, tkaninie, skórze, filcu i wielu innych grubszych materiałach. Wykrojniki Sizzlits, Framelits, Thinlits, Embosslits tną papier i cienki brystol, a foldery do embossingu wytłaczają w papierze, cienkim brystolu, a nawet w grubszej folii aluminiowej lub bardzo cienkiej blasze.
* Z pomocą maszyny Big Shot Plus oraz wykrojników i folderów do embossingu masz szansę tworzyć niepowtarzalne projekty kreatywne od scrapbookingu i własnoręcznego tworzenia kartek. okolicznościowych, poprzez tworzenie wyjątkowych dekoracji, jak również projektów szytych (np. patchwork), biżuteryjnych czy tworzonych w technikach mieszanych.
* Platforma bazowa, para standardowych płytek Cutting Pads oraz Adaptery A i B pozwalają na użycie dowolnej technologii Sizzix®.
* Za pomocą maszyny Big Shot Plus możesz wycinać i wytłaczać wykorzystując wykrojniki i foldery o różnej grubości.
* Maszyna pozwala wycinać kształty o maksymalnej szerokości 20.3 cm i długości 27.9 cm.
* Bezpieczna i łatwa w użyciu, ergonomiczna rączka sprawia, ze praca z maszyną jest niezwykle komfortowa i nie wymaga użycia dużego nacisku (siły).

...........

UWAGA!!! 

W przypadku stwierdzenia wady produktu, należy zastosować się do procedur reklamacyjnych zawartych w ulotce dołączonej do opakowania. Nie należy wysyłać uszkodzonego produktu do dystrybutora!

Ewentualne reklamacje urządzeń Sizzix rozpatrywane są dłużej niż 14 dni, ponieważ są kierowane bezpośrednio do producenta.

PRODUCENT: Sizzix

SYMBOL: SIZ-660020

Napisz swoją opinię

Maszyna tnąco - wytłaczająca Sizzix Big Shot Plus (White & Grey)

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • 24,99 zł
 • 37,99 zł
 • 282,99 zł
 • 60,90 zł
 • 4,90 zł
 • 62,99 zł
 • 38,90 zł 23,34 zł
 • 27,90 zł
 • 102,90 zł 61,74 zł
 • 62,90 zł
 • 69,99 zł