Nowość

Pasta modelująca do farb akrylowych - Schmincke - biała, gruboziarnista, 300 ml

69,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pasta modelująca do farb akrylowych - Schmincke - biała, gruboziarnista,  300 ml

Pasta modelująca do farb akrylowych - Schmincke - biała, gruboziarnista, 300 ml

Symbol: SCH-50542048

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Modelling Paste marki Schmincke to biała, gęsta pasta modelująca o gruboziarnistej konsystencji. Służy do nadawania obrazom chropowatej, nierównej tekstury lub tworzenia efektu 3D.

Pasta modelarska jest gotowa do użycia i należy ją nakładać w czystej postaci lub zmieszaną z farbami akrylowymi za pomocą szpachelki na beztłuszczowe podłoże malarskie. (Produkt daje efekt rozjaśnienia!) Jeśli wymagane są powłoki grubsze niż 1,0 cm, należy je nakładać etapami. Czas schnięcia zależy od grubości podłoża i może trwać od kilku minut do kilku godzin. Całkowicie wyschniętą pastę strukturalną można malować farbami akrylowymi. Produkt można również rozcieńczać wodą, ale po wyschnięciu nie będzie już rozpuszczalny w wodzie. W razie potrzeby nadmiar pasty można zeszlifować.

Narzędzia należy jak najszybciej czyścić wodą lub wodą z mydłem. Dopiero co wyschnięte farby akrylowe można usunąć za pomocą środka do czyszczenia pędzli. Przed użyciem wymieszać, jeśli to konieczne. Nie używać produktu w temperaturach poniżej 10°C w obiektach i pomieszczeniach. Zamknąć natychmiast po użyciu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed mrozem.

KOLOR: biały

POJEMNOŚĆ: 300 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Schmincke

SYMBOL: SCH-50542048

>