Medium do pouringu do farb akrylowych - Schmincke - połysk, 250 ml

74,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Medium do pouringu do farb akrylowych - Schmincke - połysk, 250 ml

Medium do pouringu do farb akrylowych - Schmincke - połysk, 250 ml

Symbol: SCH-50546027

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pouring Medium marki Schmincke to płynne medium akrylowe do wykorzystywania w technice pouringu (malowanie poprzez rozlewanie) ze zoptymalizowanymi właściwościami rozlewności.

Medium jest od razu gotowe do użycia. Może być stosowane w postaci czystej lub zmieszanej z farbami akrylowymi. Medium musi dominować w stworzonej mieszance, efekt przetestuj na mniejszym obszarze płótna. Pouring Acrylic Medium zmniejsza występowanie pęknięć. Wysycha wodoodporne, błyszczące, przezroczyste lub półmatowe (w zależności od proporcji mieszania). Może być również stosowany jako werniks końcowy o wysokim połysku do obrazów akrylowych. Tworzy nieżółknącą, elastyczną powłokę o bezlepkiej powierzchni. Uwaga: Dodatek silikonu do medium może powodować pęknięcia powierzchni.

Nie należy stosować produktu w temperaturach poniżej 15°C w obiektach i temperaturach pokojowych. Po użyciu narzędzia robocze należy oczyścić wodą. Zamknąć natychmiast po użyciu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Resztki produktu powinny być utylizowane w sposób profesjonalny. Rozcieńczalnik: Woda.

POJEMNOŚĆ: 250 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Schmincke

SYMBOL: SCH-50546027

>

Inne produkty w tej samej kategorii: