Zestaw narzędzi dwustronnych do rzeźbienia - Phoenix - 6 szt.

  • 28,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw narzędzi dwustronnych do rzeźbienia - Phoenix - 6 szt.

Zestaw narzędzi dwustronnych do rzeźbienia - Phoenix - 6 szt.

Symbol: PHX-A15209

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Zestaw dwustronnych narzędzi do modelowania dla każdego, kto zaczyna pracę z ceramiką, gliną, gipsem, plasteliną oraz innymi masami plastycznymi.

Przydadzą się one zarówno doświadczonemu, jak i początkującemu garncarzowi, niezależnie od tego, czy tworzy ręcznie, czy rzeźbi na kole. Jest to również świetne rozwiązanie dla szkół i pracowni artystycznych, które chcą zaoferować swoim uczniom wysokiej jakości narzędzia, z którymi praca będzie niesamowicie prosta.

Narzędzia te będą również doskonałe do linorytu – techniki polegającej na wyżłobieniu w linoleum różnorodnych wzorów, które później odbija się na papierze za pomocą farb. Tą techniką można wykonać również stemple, którymi następnie ozdabia się prace w technice scrapbooking i decoupage. Zestaw zawiera ostrza z drewnianą rączką zapewniające różnorodne żłobienia, w zależności od pożądanego efektu pracy. Narzędzia będą idealne zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego


Akcesoria do rzeźbienia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i solidnego, twardego drewna, które zapewnia lata produktywnego użytkowania.

OPAKOWANIE: 6 szt.

PRODUCENT: Phoenix

SYMBOL: PHX-A15209

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Gąbka do szlifowania masy termoutwardzalnej Fimo - Staedtler - 3 szt.

    58,90 zł

    Brak w magazynie