Notatnik A5 - Leuchtturm1917 - w linie, miękka okładka, Fox Red, 80 g/m2

 • 97,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Notatnik A5 - Leuchtturm1917 - w linie, miękka okładka, Fox Red, 80 g/m2

Notatnik A5 - Leuchtturm1917 - w linie, miękka okładka, Fox Red, 80 g/m2

Symbol: LT-367267

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Notatnik marki Leuchtturm 1917 z serii Natural Colors w miękkiej oprawie, w rozmiarze A5.

Kolekcja notatników Natural Colors przedstawia cztery kolory inspirowane fascynacją naturą – Light Grey, Fox Red, Forest Green i Mint Green.

Głęboko w lesie. W górę zbocza. Blisko nieba. Promienie słońca przebijają się przez wysokie korony drzew i spotykają się z mgłą na ziemi. Pod stopami leży miękki mech, w powietrzu unosi się delikatny zapach żywicy drzew. Wzdłuż ścieżki delikatny szum strumyka towarzyszy każdemu krokowi. Nagle pojawia się polana. Wzrok przesuwa się po krajobrazie, dostrzegając coraz więcej szczegółów: czystą wodę spływającą po skałach; lisa przemierzającego swoje terytorium; delikatne kontury traw i paproci na brzegu jeziora.

Ruchy, kolory, zapachy i dźwięki, które zmieniają nas w wędrowców w kontakcie ze wszystkimi zmysłami. Dziewicza przyroda ożywia duszę, pozwalając myślom płynąć i podążać nowymi ścieżkami. Tutaj możemy zrozumieć, co tak naprawdę nas napędza i porusza. Znajdź swoją naturę z Natural Colors.

Papier użyty w notatnikach jest całkowicie bezkwasowy, wyprodukowany bez chemicznych wybielaczy, w odcieniu kości słoniowej. Papier w gramaturze 80g/m² idealnie nadaje się do pisania piórem czy brushmarkerami. Szyty grzbiet pozwala rozłożyć notatnik na płasko, co czyni pisanie znacznie przyjemniejszym zwłaszcza dla osób leworęcznych. Wewnątrz notatnika znajduje się komplet naklejek do opisania grzbietu i okładki. Notatnik zaopatrzony jest także w stronę tytułową oraz tabelę spisu treści.

Cechy:

- 123 numerowane strony; 

- wysoka jakość papieru (80g/80 g/m²);

- zamknięcie z gumką;

- notatnik z szytym grzbietem;

- 8 kartek z perforacją, łatwe do wyrwania;

- spis treści i zakładka; 

- notatnik otwierany na płasko (lay flat);

- kieszeń na kartki formatu A5;

- naklejki do archiwizacji.

Firma Leuchtturm1917 cieszy się ponad 100-letnim doświadczeniem w branży papierniczej. Powstała w 1917 roku w Niemczech, w niewielkiej miejscowości pod Hamburgiem. Od samego początku swej działalności przykłada ogromną wagę do najwyższej jakości, którą – zgodnie z ich przekonaniem – uzyskuje się poprzez dbałość o najmniejsze detale. Wykonane z ogromną starannością notatniki, plannery i inne artykuły sygnowane logo LT1917 cechuje estetyka, funkcjonalność, trwałość i niezawodność.

To, co wyróżnia produkty marki Leuchtturm1917 na tle konkurencji to niezwykła staranność wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło osiągnąć poziom nieprześcignionej perfekcji pod względem estetyki i funkcjonalności. Szeroka gama kolorystyczna, dopracowane najmniejsze szczegóły oraz duży wybór formatów sprawiają, że każdy użytkownik znajdzie produkt dostosowany idealnie do jego potrzeb.

KOLOR: czerwony (Fox Red)

OKŁADKA: miękka z gumką

GRAMATURA PAPIERU: 80 g/m²

UKŁAD STRON: w linie

LICZBA STRON: 123

PRODUCENT: Leuchtturm1917

SYMBOL: LT-367267

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Notatnik Rising Colours - Leuchtturm1917 - gładki, Stone Blue, A5

  96,00 zł

  Brak w magazynie

 • Notatnik Rising Colours - Leuchtturm1917 - gładki, Rising Sun, A5

  96,00 zł

  Brak w magazynie

 • Notatnik A5 - Leuchtturm1917 - w kropki, Port Red, twarda okładka, 120 g

  130,00 zł

  Brak w magazynie