Ołówek automatyczny AM13 z grafitami - Pentel - czarny, 1,3 mm, HB

  • 19,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Ołówek automatyczny AM13 z grafitami - Pentel - czarny, 1,3 mm, HB

Ołówek automatyczny AM13 z grafitami - Pentel - czarny, 1,3 mm, HB

Symbol: PEN-AM13-PRO2MP1EU

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Ołówek automatyczny Pentel AM13 łączy w sobie zalety ołówka automatycznego z grubą linią pisania typową dla ołówków przeznaczonych dla rzemiosła oraz stolarstwa.

Użytkownicy ołówków mogą zawsze polegać na precyzyjnej, szerokiej i dobrze widocznej linii, bez konieczności marnowania czasu na ostrzenie grafitu. Kształt ołówka idealnie dopasowuje się do dłoni. Grafit po użyciu można schować do końcówki ołówka, aby uchronić go przed przypadkowym złamaniem. Ołówek Pentel AM13 to idealne narzędzie dla każdego od użytkowników domowych po profesjonalistów.

Dzięki bardzo szerokiej linii, wynoszącej 1,3 mm, ołówek mechaniczny jest idealny do projektów z drewna, betonu i kamienia. Wszelkie ślady lub notatki są precyzyjne i dobrze widoczne. Ołówek mechaniczny Pentel AM13 jest przeznaczony również do tradycyjnego pisania i rysowania. Łatwy w obsłudze i wyposażony w antypoślizgowy uchwyt bez lateksu, gumkę z nasadką oraz metalowy klips. Ołówek wykorzystasz w codziennym użytkowaniu oraz podczas wykonywania precyzyjnych prac.

KOLOR: czarny

GRUBOŚĆ GRAFITU: 1,3 mm

OPAKOWANIE: ołówek, grafity Super Hi Polymer HB, 1,3 mm.

PRODUCENT: Pentel

SYMBOL: PEN-AM13-PRO2MP1EU

Inne produkty w tej samej kategorii: