Zestaw farb do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - 12 kolorów x 20 ml

103,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - 12 kolorów x 20 ml

Zestaw farb do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - 12 kolorów x 20 ml

Symbol: PEB-757481

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Setacolor to farby marki Pébéo doskonałe do dekorowania tkanin.

Farby Setacolor Opaque dają matowe i kryjące wykończenie, zaś farby Shimmer Opaque kryjący, błyszczący i mieniący się efekt. Można nakładać na uprzednio wyprane tkaniny takie jak: bawełna, wełna, dzianiny, dżersej, aksamit, żakard, poliester, mieszanki włókien, a nawet skóry.

Stosuje się je w postaci czystej lub rozcieńczonej wodą w celu uzyskania efektów akwareli. Ich bogata faktura jest szczególnie przydatna w wielu technikach zdobienia tekstyliów, można nakładać je za pomocą: pędzla, pipety, stempli, sitodruku, gąbeczek oraz przy użyciu szablonów. Farby Setacolor Opaque w połączeniu z pomocniczymi farbami Setacolor Light lub Glitter pozwolą uzyskać ciekawe efekty.

Aby utrwalić farby Setacolor, należy przeprasować pomalowaną tkaninę żelazkiem na jej odwrotnej stronie przez 5 minut. Należy ustawić żelazko na funkcję „bawełna” bez użycia pary. Można również włożyć ozdobioną tkaninę do piekarnika domowego. Po 5 minutach w temperaturze 150°C kolory będą utrwalone. Po utrwaleniu farby są odporne na pranie w pralce w temperaturze do 40°C. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni pomalowanej farbą na sucho.

KOLORY: Pearl, Rich Yellow, Brick, Passion Red, Purple, Electric Blue, Turquoise, Chlorophyll, Chocolate Shine, Black, Silver, Gold

.POJEMNOŚĆ: 12 x 20 ml

OPAKOWANIE: 12 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-757481

>