Zestaw farb do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - 10 kolorów x 45 ml

165,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - 10 kolorów x 45 ml

Zestaw farb do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - 10 kolorów x 45 ml

Symbol: PEB-758482

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Setacolor to farby marki Pébéo doskonałe do dekorowania tkanin.

Farby Setacolor Opaque dają matowe i kryjące wykończenie, zaś farby Shimmer Opaque kryjący, błyszczący i mieniący się efekt. Można nakładać na uprzednio wyprane tkaniny takie jak: bawełna, wełna, dzianiny, dżersej, aksamit, żakard, poliester, mieszanki włókien, a nawet skóry.

Stosuje się je w postaci czystej lub rozcieńczonej wodą w celu uzyskania efektów akwareli. Ich bogata faktura jest szczególnie przydatna w wielu technikach zdobienia tekstyliów, można nakładać je za pomocą: pędzla, pipety, stempli, sitodruku, gąbeczek oraz przy użyciu szablonów. Farby Setacolor Opaque w połączeniu z pomocniczymi farbami Setacolor Light lub Glitter pozwolą uzyskać ciekawe efekty.

Aby utrwalić farby Setacolor, należy przeprasować pomalowaną tkaninę żelazkiem na jej odwrotnej stronie przez 5 minut. Należy ustawić żelazko na funkcję „bawełna” bez użycia pary. Można również włożyć ozdobioną tkaninę do piekarnika domowego. Po 5 minutach w temperaturze 150°C kolory będą utrwalone. Po utrwaleniu farby są odporne na pranie w pralce w temperaturze do 40°C. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni pomalowanej farbą na sucho.

KOLORY: Antique White, Lemon Yellow, Orange, Red, Royal Blue, Turquoise, Meadow Green, Chocolate, Anthracite, Pearl Gold.

POJEMNOŚĆ: 10 x 45 ml

OPAKOWANIE: 10 farb, płaski pędzelek, paletka, biały marker do tkanin (4 mm), konturówka 3D Setacolor Yellow Gold (20 ml), gąbeczka.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-758482

>