Notatnik Cutting Edge, A5 - Semikolon - Cobalt/Peach, w linie, 176 stron

 • 103,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Notatnik Cutting Edge, A5 - Semikolon - Cobalt/Peach, w linie, 176 stron

Notatnik Cutting Edge, A5 - Semikolon - Cobalt/Peach, w linie, 176 stron

Symbol: SEM-364829

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Notes Cutting Edge to klasyczny notatnik w awangardowym wydaniu. Obrazy i myśli, pomysły i wspomnienia – wszystko pozostanie żywe na zawsze.

Kolekcja Cutting Edge łączy elementy klasyczne i awangardowe w niepowtarzalną całość. Design ekstrawaganckich notesów i foto albumów oparty jest na „złotym przekroju”, podstawowej zasadzie estetyki. W linii Cutting Edge obowiązuje dobór kolorów inspirowany światem mody, w którym łączone są ze sobą silnie kontrastujące odcienie.

Cechą szczególną notatnika jest wysokiej jakości okładka wykonana z papieru Efalin. Jej grzbiet i tył został obity wytrzymałym płótnem introligatorskim, które zabezpiecza przed uszkodzeniami i przetarciami. Notes zawiera 176 stron szwedzkiego papieru Munken o gramaturze 100 g/m² i kremowobiałym kolorze. Notatnik charakteryzuje się wyraźnymi kształtami i siedmioma harmonijnymi zestawieniami kolorystycznymi. Zawiera zakładkę do książki w formie wstążki oraz grzbiet szyty nićmi. Został wykonany ręcznie zgodnie z najlepszą tradycją introligatorską.

Semikolon to niemiecka marka, która wierzy, że wyjątkowe chwile tworzą życie. Zachowanie zdjęć, słów i pamiątek, które opowiadają historie na zawsze, to ich misja.

Semikolon jest czymś więcej niż tylko producentem wysokiej jakości produktów piśmienniczych, to marka Leuchtturm Group, rodzinnej firmy z ponad 100-letnią tradycją i historią. Założona w 1988 roku w studiu nad jeziorem Starnberg firma Semikolon i jej zespół mają obecnie siedzibę w Hamburgu.

Produkcja odbywa się we własnej manufakturze firmy w Czechach. Używane są wyłącznie wysokiej jakości i naturalne materiały, takie jak najlepszy szwedzki papier i wytrzymałe płótno introligatorskie. Pionierskie wzornictwo, wysokiej jakości materiały i wyselekcjonowane kolory wyróżniają markę na rynku papierniczym.

KOLOR: kobaltowo-brzoskwiniowy (Cobalt/Peach)

FORMAT: A5 (14,8 x 21 cm)

LICZBA STRON: 176

UKŁAD STRON: w linie

GRAMATURA PAPIERU: 100 g/m²

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Semikolon

SYMBOL: SEM-364829

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Pamiętnik pięcioletni The Life in Your Years, A5 - Semikolon - Marine/Aqua

  155,00 zł

  Brak w magazynie

 • Notatnik Cutting Edge, A5 - Semikolon - Tangerine/Lavender, w kropki, 176 stron

  103,00 zł

  Brak w magazynie