Pamiętnik pięcioletni The Life in Your Years, A5 - Semikolon - Marine/Aqua

  • 155,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pamiętnik pięcioletni The Life in Your Years, A5 - Semikolon - Marine/Aqua

Pamiętnik pięcioletni The Life in Your Years, A5 - Semikolon - Marine/Aqua

Symbol: SEM-366302

* Pola wymagane

Powiadom o dostępności
Sprawdź dostępność
Wybierz wariant:

Pamiętnik pięcioletni The Life in Your Years z kolekcji Cutting Edge to klasyczny dziennik w awangardowym wydaniu.

5-letni pamiętnik będzie towarzyszył Ci w codziennym życiu i zaoferuje miejsce na zapisanie myśli i doświadczeń. Nawet po latach zaprasza, by do niego wracać. Pamiętnik zawiera plan 5-letni, listę życzeń i miejsce na każdej stronie na pięć wpisów w tym samym dniu kalendarzowym przez kolejne 5 lat.

Cechą szczególną pamiętnika jest wysokiej jakości okładka wykonana z papieru Efalin. Jej grzbiet i tył został obity wytrzymałym płótnem introligatorskim, które zabezpiecza przed uszkodzeniami i przetarciami. Notes zawiera szwedzki papier Munken o gramaturze 100 g/m² i kremowobiałym kolorze. Notes charakteryzuje się wyraźnymi kształtami i harmonijnymi zestawieniami kolorystycznymi. Zawiera zakładkę do książki w formie wstążki oraz grzbiet szyty nićmi. Został wykonany ręcznie zgodnie z najlepszą tradycją introligatorską.

Semikolon to niemiecka marka, która wierzy, że wyjątkowe chwile tworzą życie. Zachowanie zdjęć, słów i pamiątek, które opowiadają historie na zawsze, to ich misja.

Semikolon jest czymś więcej niż tylko producentem wysokiej jakości produktów piśmienniczych, to marka Leuchtturm Group, rodzinnej firmy z ponad 100-letnią tradycją i historią. Założona w 1988 roku w studiu nad jeziorem Starnberg firma Semikolon i jej zespół mają obecnie siedzibę w Hamburgu.

Produkcja odbywa się we własnej manufakturze firmy w Czechach. Używane są wyłącznie wysokiej jakości i naturalne materiały, takie jak najlepszy szwedzki papier i wytrzymałe płótno introligatorskie. Pionierskie wzornictwo, wysokiej jakości materiały i wyselekcjonowane kolory wyróżniają markę na rynku papierniczym.

KOLOR: niebieski (Marine/Aqua)

FORMAT: A5 (14,8 x 21 cm)

GRAMATURA PAPIERU: 100 g/m²

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Semikolon

SYMBOL: SEM-366302