Szablony

Dekorowanie otaczających nas przedmiotów to sztuka, dzięki której wprowadzamy do aranżacji nieco magii. Szablony do decoupage mogą być wykorzystywane wielokrotnie. To ocean kreatywnych możliwości. Motywy roślinne, arabeski, kunsztowne wzory i ilustracje - ogromny wybór szablonów oferuje sklep internetowy i stacjonarny PaperConcept.

Jak zrobić szablon do decoupage?

W internecie znaleźć można mnóstwo pomysłów na wykonanie darmowych szablonów do decoupage. Jednak jeśli chcemy zaoszczędzić czas i zależy nam na szablonach wykonanych z odpornych na zniszczenie materiałów, warto zaopatrzyć się w niedrogie i bardzo efektowne wzory, maski do scrapbookingu czy szablony 3D, dostępne na stronie paperconcept.pl.

Maski do scrapbookingu

Gwiazdki, kwiaty, motywy retro i kunsztowne ornamenty - maski do scrapbookingu wykonane są z przezroczystej, bardzo wytrzymałej folii. Każdy szablon zapakowano w koszulkę z dziurkami, którą można wpiąć do segregatora. Poszczególne maski przeznaczone są do wielokrotnego zastosowania. Wystarczy wyczyścić folię wodą z odrobiną mydła lub płynu do naczyń. Szeroki wybór wzorów tematycznych pomoże Ci stworzyć unikalny album na zdjęcia, opakowanie prezentowe, zaproszenie lub karnet w dowolnej stylistyce. Maski do scrapbookingu i cardmakingu umożliwiają szybkie udekorowanie dowolnej powierzchni. Piękny motyw nada starym bibelotom drugie życie.