Zakreślacz FM-1 - Zebra - Mild Green, 3,5 mm

 • 6,90 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zakreślacz FM-1 - Zebra - Mild Green, 3,5 mm

Zakreślacz FM-1 - Zebra - Mild Green, 3,5 mm

Symbol: ZEB-05511

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Zakreślacz FM-1 Mild Zebra.

Pisak został wyposażony w tusz doskonały do nakładania kilku warstw bez obaw o przebijanie na drugą stronę kartki. Ścięta końcówka (3,5 mm) umożliwia wykonywanie grubych lub cienkich pociągnięć i delikatnych linii.

Marker przeznaczony jest do wszelkich zastosowań związanych z pisaniem ręcznym, kolorowaniem, rysowaniem i zaznaczaniem. Niezależnie od tego, czy używasz zakreślacza do prowadzenia bullet journala, plannera, notatnika, kalendarza, pisania ręcznego, zastosowań kreatywnych czy nauki do kolejnego egzaminu, pomoże Ci on wyrazić siebie w wyjątkowy sposób!

Zebra Pen Corporation została założona w Nowym Jorku w sierpniu 1982 roku jako niezależna korporacja będąca w całości własnością Zebra Co. Ltd., z siedzibą w Tokio, w Japonii.

Mówi się, że pan Ishikawa, założyciel firmy Zebra poszukiwał nazwy, która byłaby zapamiętywana i odpowiednia dla ich działalności eksportowej do innych krajów. Wziął słownik angielsko-japoński i otwierając go w stylu japońskim od tyłu, zaczął od słów na "Z". Zatrzymał się na "Zebra".

Po dalszych poszukiwaniach pan Ishikawa odkrył, że zebry są łagodnymi zwierzętami o silnym instynkcie stadnym. Był to ważny atrybut, ponieważ chciał zbudować firmę, w której pracownicy i klienci byliby częścią rodzinnej kultury. Fakt, że zebra wygląda jak ozdobiona dużymi kaligraficznymi pociągnięciami pióra, wpłynął również na wizualny efekt, którego szukał.

Zebra oferuje szeroką linię przyborów do pisania, w tym długopisy, zakreślacze, ołówki mechaniczne, pisaki żelowe i korektory. Gwarantuje najwyższą jakość, satysfakcję i najwyższą wydajność pisania.

KOLOR: zielony (Mild Green)

ROZMIAR KOŃCÓWKI: 3,5 mm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Zebra

SYMBOL: ZEB-05511

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Zakreślacz dwustronny Illumina Flex - Pentel - błękitny

  5,90 zł

  Brak w magazynie

 • Zestaw zakreślaczy Boss Arty - Stabilo - Warm Colors, 10 szt.

  63,90 zł

  Brak w magazynie

 • Wyprzedaż

  Zestaw zakreślaczy Boss Arty - Stabilo - Warm Colors, 5 szt.

  31,90 zł 24,90 zł