Dwustronny pisak pędzelkowy do kaligrafii FD-502 - Zebra - Black

  • 29,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Dwustronny pisak pędzelkowy do kaligrafii FD-502 - Zebra - Black

Dwustronny pisak pędzelkowy do kaligrafii FD-502 - Zebra - Black

Symbol: ZEB-56610

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Dwustronny pisak pędzelkowy Zebra Brush oferuje głęboki, czarny kolor oraz dwie końcówki: cienką i pędzelkową.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kaligrafią, ilustrowaniem czy mangą, pisak pędzelkowy będzie doskonałym wyborem. Końcówki pozwalają na uzyskanie grubych, jak i cienkich linii w jednym narzędziu. Trwały atrament pigmentowy jakości archiwalnej jest bezkwasowy oraz odporny na wodę. Skuwka pozwala zachować świeżość atramentu i trwałość końcówki pióra.

Zebra Pen Corporation została założona w Nowym Jorku w sierpniu 1982 roku jako niezależna korporacja będąca w całości własnością Zebra Co. Ltd., z siedzibą w Tokio, w Japonii.

Mówi się, że pan Ishikawa, założyciel firmy Zebra poszukiwał nazwy, która byłaby zapamiętywana i odpowiednia dla ich działalności eksportowej do innych krajów. Wziął słownik angielsko-japoński i otwierając go w stylu japońskim od tyłu, zaczął od słów na "Z". Zatrzymał się na "Zebra".

Po dalszych poszukiwaniach pan Ishikawa odkrył, że zebry są łagodnymi zwierzętami o silnym instynkcie stadnym. Był to ważny atrybut, ponieważ chciał zbudować firmę, w której pracownicy i klienci byliby częścią rodzinnej kultury. Fakt, że zebra wygląda jak ozdobiona dużymi kaligraficznymi pociągnięciami pióra, wpłynął również na wizualny efekt, którego szukał.

Zebra oferuje szeroką linię przyborów do pisania, w tym długopisy, zakreślacze, ołówki mechaniczne, pisaki żelowe i korektory. Gwarantuje najwyższą jakość, satysfakcję i najwyższą wydajność pisania.

KOLOR: Black

ROZMIAR KOŃCÓWKI: cienka i pędzelkowa (Fine and Brush)

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Zebra

SYMBOL: ZEB-56610