Zestaw akwareli w płynie Aqua Drop - Schmincke - 12 kolorów x 10 ml

  • 170,00 zł

    14,17 zł / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw akwareli w płynie Aqua Drop - Schmincke - 12 kolorów x 10 ml

Zestaw akwareli w płynie Aqua Drop - Schmincke - 12 kolorów x 10 ml

Symbol: SCH-78704097

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność
Wybierz wariant:

Zestaw farb akwarelowych w płynie Aqua Drop marki Schmincke.

Są to płynne, silnie napigmentowane, wysoce odporne na światło, rozpuszczalne w wodzie, gotowe do użycia akwarele. Akwarele te są idealne do malarstwa akwarelowego, szkicu miejskiego, kaligrafii, handletteringu i aerografu. Aż 15 z 24 kolorów odznacza się możliwie najwyższą odporność na światło (5 z 5 gwiazdek). Farby zostały umieszczone w praktycznych plastikowych buteleczkach o pojemności 30 ml z pipetą i kuleczką do wstrząsania.

Wszystkie kolory Aqua Drop są w pełni kompatybilne z wszystkimi akwarelami, takimi jak akwarele HORADAM® i AKADEMIE®. Do AQUA DROP dostępne jest dodatkowo medium Opaque White,  jako biel kryjąca lub do zmieszana z farbami Aqua Drop w celu ich rozjaśnienia. Nadaje się do stosowania pędzlem lub piórem.

Aqua Drop jest akwarelą i dlatego nadaje się do wszystkich papierów akwarelowych i wstępnie zagruntowanych płócien. Dla równomiernego nanoszenia farby zalecamy użycie gładkich, tłoczonych na gorąco papierów. Im bardziej chłonny jest papier, tym mocniej pigmenty będą zakotwiczone w podłożu. 

Schmincke

KOLORY: 200 Lemon Yellow, 240 Indian Yellow, 320 Vermilion, 380 Magenta, 440 Sapphire Blue, 480 Cyan Blue, 500 Emerald Green, 580 May Green, 620 Amber, 640 Burnt Sienna, 680 Sepia, 780 Deep Black.

POJEMNOŚĆ: 12 x 10 ml

OPAKOWANIE: 12 farb

SYMBOL: SCH-78704097

EAN: 4012380259585

PRODUCENT: Schmincke

Schmincke

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Zestaw farb akwarelowych Cotman Deluxe - Winsor & Newton - 16 kolorów

    132,00 zł

    Brak w magazynie