Zestaw farb olejnych w tubkach Artisan - Winsor & Newton - 10 kolorów x 12 ml

86,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb olejnych w tubkach Artisan - Winsor & Newton - 10 kolorów x 12 ml

Zestaw farb olejnych w tubkach Artisan - Winsor & Newton - 10 kolorów x 12 ml

Symbol: WN-1590265

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zestaw wysokiej jakości, wodorozpuszczalnych farb olejnych w tubkach. Zostały stworzone, aby sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom artystów.


Artisan to farby olejne wykonane z oleju lnianego i oleju z krokosza barwierskiego. To połączenie pozwoliło na stworzenie farb, które mogą być używane bez szkodliwych rozpuszczalników. Zostały opracowane tak, aby wyglądały i działały jak standardowe farby olejne. Głębia koloru, gęsta konsystencja, odporność na światło, krycie, przezroczystość, trwałość i czas schnięcia są porównywalne z konwencjonalnymi farbami. Dla osób lubiących pracę z mediami polecamy użycie rozpuszczalników z serii Artisan. Dzięki nim farby wysychają wolniej dając większą swobodę tworzenia.


Skład farb oparty został na wysokiej jakości pigmentów. Zostały one bardzo drobno zmielone, aby uzyskać niezwykle gładką konsystencję. Wszystkie odcienie farb są wysoce odporne na światło i nie blakną. Posiadają także wysoki stopień krycia oraz gęstości, który zapewnia gładkie pociągnięcia pędzlem i odpowiednią teksturę. Za ich pomocą można malować drobne, dokładne szczegóły, jak i pokrywać duże obszary płótna. Farby olejne są odpowiednie dla początkujących, jak i profesjonalistów.

KOLORY: Titanium White, Lemon Yellow, Cadmium Orange Hue, Cadmium Red Deep, Magenta, French Ultramarine, Cerulean Blue Hue, Phthalo Green (Blue Shade), Burnt Sienna, Lamp Black.

POJEMNOŚĆ: 12 ml

OPAKOWANIE: 10 szt.

PRODUCENT: Winsor & Newton

SYMBOL: WN-1590265

>