Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zestaw farb olejnych w tubkach - Cobra - 5 kolorów x 40 ml

152,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw farb olejnych w tubkach - Cobra - 5 kolorów x 40 ml

Zestaw farb olejnych w tubkach - Cobra - 5 kolorów x 40 ml

Symbol: COB-21820505

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zestaw wodorozcieńczalnych farb olejnych Cobra Artist, które zostały stworzone zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących artystów.

Farba Cobra Artist jest wodorozcieńczalną farbą olejną, która oferuje tak samo fantastyczne rezultaty, jak tradycyjne farby olejne, bez konieczności używania szkodliwych rozpuszczalników. Cobra to farba olejna o jakości artystycznej i wyjątkowo wysokim stopniu pigmentacji. Została wykonana z najwyższej jakości pigmentów oraz oleju roślinnego, dzięki czemu posiada wyjątkowo nasycone, intensywne kolory. Dzięki potrójnemu mieleniu w procesie produkcji uzyskała niesamowicie gładką konsystencję.

Farba dostępna jest w 70 transparentnych, półtransparentnych, półkryjących i kryjących kolorach o najwyższym stopniu odporności na światło (+++). Gama kolorystyczna zawiera aż 32 kolory mono-pigmentowe, w tym dziesięć kolorów opartych na wysoce ekskluzywnych pigmentach, takich jak kadm, kobalt i tlenki chromu. Wysoka gęstość farby zapewnia gładkie pociągnięcia pędzlem i odpowiednią teksturę. Farby Cobra wysychają szybciej od tradycyjnych farb olejnych, umożliwiając wykonanie obrazu w znacznie krótszym czasie.

Cobra może być używana w połączeniu z tradycyjnymi farbami olejnymi, a po zmieszaniu w proporcji 1/4 (tradycyjna farba) i 3/4 (Cobra), mieszanina zachowa zdolność do rozcieńczania wodą.

KOLORY: Titanium White 105, Permanent Yellow 283, Pyrrole Red Deep 345, Cobalt Blue Ultramarine 512, Permanent Green Deep 619.

POJEMNOŚĆ: 5 x 40 ml

OPAKOWANIE: 5 szt.

PRODUCENT: Cobra

SYMBOL: COB-21820505

>