Zestaw flamastrów, zakreślaczy i ołówków Pastellove - Stabilo - 35 szt.

145,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw flamastrów, zakreślaczy i ołówków Pastellove - Stabilo - 35 szt.

Zestaw flamastrów, zakreślaczy i ołówków Pastellove - Stabilo - 35 szt.

Symbol: STB-77/5-9-5

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Wszystkie trzy popularne STABILO Mini w opakowaniu prezentowym. 6 sztuk Boss Mini, 12 sztuk Pen 68 Mini, 12 sztuk point 88 Mini oraz 5 sztuk ołówków Swano Pastel. Wzór zakreślaczy Boss Mini z 6 różnymi pozytywnymi hasłami motywacyjnymi, jak również projekt opakowania zostały stworzone przez niemiecką artystkę liternictwa Hannah Rabenstein.

Jeśli poszukujesz wysokiej wydajności i nieskończonych możliwości w kwestii tworzenia prac plastycznych, Stabilo Pen 68 powinien zostać Twoim nowym najlepszym przyjacielem. Za sprawą swojej wyjątkowej końcówki przyniósł marce wiele dowodów uznania i opinię symbolu nieporównywalnej z jakąkolwiek inną niemieckiej jakości — i to już w 1966 roku!

Flamastry Pen 68 z okazałą końcówką w rozmiarze M (linia o grubości około 1,4 mm) gwarantują równomierną aplikację tuszu, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy kreśleniu wyrazistych linii, jak i zamalowywaniu dużych powierzchni. Z ich pomocą możesz również tworzyć akwarelowe arcydzieła. Wystarczy zmieszać kolory przy pomocy pędzla i odrobiny wody! Te wyjątkowe cienkopisy zaskoczą Cię swoimi parametrami: 24 godziny bez skuwki bez ryzyka wyschnięcia końcówki, bezwonny tusz na bazie wody, mocne nasycenie kolorów i wysoka pigmentacja.

Point 88 to najpopularniejszy cienkopis w Europie. Jest idealny do pisania, rysowania, podkreślania, kolorowania i pracy z linijką.  Dostępny jest aż w 47 kolorach, dzięki czemu nadaje się też do tworzenia map myśli i kolorowych notatek, które ułatwiają zapamiętywanie. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu.

Dodatkowe zalety to odporność na zasychanie (pozostawiony bez skuwki nie zasycha przez długi czas) i wentylowana skuwka co w przypadku jej nagłego połknięcia zabezpiecza przed uduszeniem. Grubość linii pisania wynosi 0,4 mm. 

ROZMIAR KOŃCÓWKI: M (0,4 mm), 1 mm, 2-5 mm.

OPAKOWANIE: 18 szt. (12 sztuk Point 88 Mini, 12 sztuk Pen 68 Mini, 6 sztuk Boss Mini, 5 sztuk Swano Pastel)

PRODUCENT: Stabilo

SYMBOL: STB-77/5-9-5

>