Zestaw markerów akrylowych Reflex Set - Amsterdam - 4 kolory

  • 83,50 zł 62,63 zł
  • Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 83,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw markerów akrylowych Reflex Set - Amsterdam - 4 kolory

Zestaw markerów akrylowych Reflex Set - Amsterdam - 4 kolory

Symbol: AAC-17519003

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Markery akrylowe wykonane z wysokiej jakości, odpornych na światło pigmentów — te pisaki dają Ci możliwość tworzenia wyraźnych, szybkich linii bez kompromisów w kwestii jakości.

Markery są odporne na działanie światła, dzięki czemu ich barwy są wyjątkowo trwałe. Składnikiem markerów jest farba akrylowa na bazie wody. Przystosowane są do pracy na wielu powierzchniach. Sprawdzą się na płótnie, ceramice, drewnie, plastiku, a także na szkle i metalu. Można je łączyć z farbami akrylowymi, tuszami, werniksami i farbami w sprayu.

Pisaki posiadają okrągłą końcówkę, która umożliwia kreślenie linii o grubości 1-4 mm. Dodatkowym atutem jest sprawdzony system zaworu z pompką i kulką, który pozwala na dozowanie i mieszanie kolorów w zaskakująco łatwy sposób. Markery są szybkoschnące, a po wyschnięciu wodoodporne.

Przed rysowaniem markery akrylowe należy uruchomić. Potrząsaj markerem, aż usłyszysz kuleczkę znajdującą się w środku. Następnie nasącz końcówkę markera farbą, dociskając ją delikatnie do podłoża – czekając, aż nasiąknie. Następnie marker jest gotowy do użycia.

KOLORY: Reflex Yellow 256, Reflex Orange 267, Reflex Pink 384, Reflex Green 672.

SZEROKOŚĆ LINII PISANIA: 1-4 mm

ROZMIAR KOŃCÓWKI: 4 mm

TYP KOŃCÓWKI: okrągła

OPAKOWANIE: 4 szt.

PRODUCENT: Amsterdam

SYMBOL: AAC-17519003