Kredka ołówkowa Pablo - Caran d'Ache - 015, Olive Yellow

  • 11,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Kredka ołówkowa Pablo - Caran d'Ache - 015, Olive Yellow

Kredka ołówkowa Pablo - Caran d'Ache - 015, Olive Yellow

Symbol: CD-666-015

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Kredki Pablo Caran d’Ache zostały zaprojektowane z myślą o wymagających artystach, ilustratorach i grafikach. Profesjonalni użytkownicy mogą polegać na ich wzorowej światłotrwałości i doskonałym kryciu.

Pablo to wyjątkowe kredki do zadań specjalnych na bazie oleju! Są bardzo ekonomiczne dzięki niskiemu stopniowi pylenia i dużej sile krycia. Oferują doskonałe krycie na wielu rodzajach papieru i tektury o różnych teksturach, a także na zdjęciach czy drewnie. Kredki są permanentne, czyli całkowicie odporne na wodę.

Kredki te są znacznie twardsze niż Luminance, choć bardziej miękkie niż Polychromosy. Będą zatem idealnym kompromisem! Co ciekawe, pomimo obiektywnie „średniej” twardości kredki, podczas rysowania odczucie jest zbliżone do rysowania zupełnie miękką kredką. Pablo gwarantują najlepszy efekt przy niskiej sile nacisku. Sprawdzą się szczególnie u artystów z „lekką kreską”.

Seria kredek Pablo sprawdzi się w rysowaniu bardzo precyzyjnych linii, szczególnie w rysunku realistycznym. W swojej gamie Pablo posiadają przepiękne, naturalne odcienie brązów i szarości — będą świetnym medium do tworzenia portretów! Można łączyć je z innymi kredkami Caran d’Ache — Supracolor czy Luminance.

Kolejne ich zalety to blendowanie i cieniowanie. Blendują się przepiękne — zarówno na sucho, jak i na mokro — z dodatkiem rozpuszczalnika do farb olejnych — i niezależnie od liczby łączonych kolorówCieniują się lekko, jak na kredki olejne przystało. Tworzenie wielowarstwowych gradientów i kreowanie nowych odcieni to przy tych kredkach pestka!

Kredki nie pozostawiają również nieestetycznego pyłu w trakcie rysowania. Ich wytrzymały grafit o przekroju 3,8 mm został umieszczony w sześciokątnej drewnianej oprawie z drewna cedrowego. Korpus każdej z nich jest w całości zabezpieczony błyszczącym lakierem odpowiadającym kolorowi grafitu.

Kredki Pablo zostały wyprodukowane w Genewie, w certyfikowanej ekologicznie linii produkcyjnej.

KOLOR: oliwkowy żółty (015 Olive Yellow)

ŚREDNICA GRAFITU: 3,8 mm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Caran d'Ache

SYMBOL: CD-666-015

Inne produkty w tej samej kategorii: