Pastela sucha w kredce Pastel Pencil - Caran d'Ache - 069, Burnt Sienna

  • 18,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pastela sucha w kredce Pastel Pencil - Caran d'Ache - 069, Burnt Sienna

Pastela sucha w kredce Pastel Pencil - Caran d'Ache - 069, Burnt Sienna

Symbol: CD-788-069

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Pastel Pencil to najwyższej jakości pastele suche w kredce szwajcarskiej marki Caran d'Ache. Zostały wykonane z zegarmistrzowską precyzją i dbałością o każdy detal. Aby osiągnąć tak wysokogatunkowy produkt, Caran d'Ache zadbało o najwyższą czystość użytych surowców. Każdy stworzony kolor jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Uzyskanie szerokiej gamy świetlistych barw, odpowiedniej gładkości i wytrzymałości wymagało wykonania ponad sześć miesięcy testów.

Rysik kredek pastelowych stanowi wyjątkowa pasta, którą opracowuje się ręcznie i wprowadza do okrągłych matryc nadających jej odpowiedni kształt. Następnie suszy się ją dokładnie w specjalnym piecu. Gotowe już rysiki są ostrożnie i starannie przyklejane pomiędzy dwoma kawałkami wytrzymałego drewna cedrowego. Następnie wycina się gotowe kredki i nanosi na nie cztery warstwy lakieru bezbarwnego. Kolejny etap to nałożenie koloru na końcówkę kredki, który odpowiada barwie rysika. Ostatnim etapem jest delikatne i staranne ostrzenie kredek w ostry szpic.

Kredki pastelowe Pastel Pencils niesamowicie gładko się nakładają i doskonale blendują. Słyną z bardzo wysokiej koncentracji pigmentu w każdym z 84 kolorów. Dzięki temu mają niedoścignioną świetlistość i czystość barw, znakomitą siłę krycia oraz wyjątkowo wysoką odporność na szkodliwe działanie światła (Standard Blue Wool Scale od 3 do 5 gwiazdek). Pozwalają na uzyskanie zarówno delikatnych, niemal transparentnych cieniowań, jak i niesamowicie intensywnych, kryjących efektów.

Pastele suche w kredce mają sześciokątny, delikatnie zaokrąglony kształt i bardzo gruby rysik o średnicy 4,7 mm. Czyni on kredki aż o 35% bardziej wydajnymi od pozostałych dostępnych na rynku. Zastosowanie najlepszych surowców, pigmentów, klejów i najwyższej jakości drewna cedrowego przyczyniło się do powstania najlepszych na świecie pasteli suchych w kredce.

Pastele suche w kredce Pastel Pencil wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami, posiadają normę ASTM D4236 oraz certyfikat oznaczający ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne.

KOLOR: brązowy (Burnt Sienna 069)

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Caran d'Ache

SYMBOL: CD-788-069

Inne produkty w tej samej kategorii:

  • Pastela sucha w kredce Pastel Pencil - Caran d'Ache - 009, Black

    18,00 zł

    Brak w magazynie